Buket Güler kimdir? Kaç yaşında? Buket Güler Haber Global ayrıldı mı? Buket Güler hangi kanala geçti?

05.06.2023
A+
A-
Buket Güler kimdir? Kaç yaşında? Buket Güler Haber Global ayrıldı mı? Buket Güler hangi kanala geçti?

Buket Güler kimdir? Kaç yaşında? Buket Güler hangi kanala geçti? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Buket Güler kimdir? Kaç yaşında? Buket Güler hangi kanala geçti? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Yaklaşık 2 yıldır Haber Global’de çalışan ünlü spiker Buket Güler, artık Halk TV ekranlarında olacağını açıkladı. Twitter’dan paylaşım yapan Buket Güler, şu ifadeleri kullandı: “Heyecanlı bir başlangıcın fotoğrafıdır. Bundan sonra ben de Halk TV’deyim.”

Habercilik kariyerine henüz üniversite yıllarında Hürriyet Gazetesi Dergi Grubu’nun Ankara’daki haber merkezinde başlayan Buket Güler, Hürriyette muhabir olarak çalıştı. Tempo dergisinde özel haber ve röportajlar yaptı. 2009 yılında transfer olduğu TRT Türk kanalıyla birlikte televizyon haberciliğine geçiş yaptı. Burada görev yaptığı 7 yıl boyunca Dünyamız Detay ve TRT Dünya Gündemi gibi programları sundu. Güler, CNN Türk’te de spikerlik görevini üstlenmiştir.

Haber Global’de 2021 yılından bu yana haber spikerliği görevini üstlenen Buket Güler, Halk TV’ye transfer olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Buket Güler, bu gelişmeyi takipçileriyle paylaşarak yeni çalışma ortamına geçiş yapacağını duyurdu.

Sizler için bizlerde Buket Güler kimdir? Kaç yaşında? Buket Güler hangi kanala geçti? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page