Nergis Akgün kimdir? Nergis Akgün kaç yaşında? Evlendi? Yaşı? Nergis Akgün Burak Birsen kimdir?

10.06.2023
A+
A-
Nergis Akgün kimdir? Nergis Akgün kaç yaşında? Evlendi? Yaşı? Nergis Akgün Burak Birsen kimdir?

XNergis Akgün kimdir? Nergis Akgün kaç yaşında? Evlendi? Yaşı? Nergis Akgün Burak Birsen kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Nergis Akgün kimdir? Nergis Akgün nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Burak Birsen, gazeteci ve ana haber sunucusudur. Burak Birsen 1975 Muğla doğumludur. Uzun yıllar TRT, Milliyet, Kanal D, Fox TV gibi kurumlarda çalışmıştır. Burak Birsen 2010 yılında Fox TV bünyesinde çalışmaya başlamıştır ve ana haber sunuculuğu yapmıştır. Burak Birsen 2012 yılında Fox TV’de çalışan Gülşah İnce ile dünya evine girmiştir. 2021 yılında ise son bulmuştur. Burak Birsen Mart 2023’te Nergis Akgun ile dünya evine girmiştir. Ünlü haber spikeri Burak Birsen’in nikah şahitliğini Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, eşi Nergis Akgün’ün nikah şahitliğini ise Onur Akgün ve Çağla Aydın yaptı. Bu mutlu gününde çifti, dostları yalnız bırakmazken evlilik haberini sosyal medyadan duyuran Burak Birsen, “Çok mutluyum, iyi ki dediğim, ömrüm…” ifadeleriyle duygularını paylaştı.

Sizler için bizlerde Nergis Akgün kimdir? Nergis Akgün nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page