Burak Tatari kimdir? Burak Tatari biyografi? Vikipedi? Burak Tatari annesi, babası kimdir?

13.05.2023
A+
A-
Burak Tatari kimdir? Burak Tatari biyografi? Vikipedi? Burak Tatari annesi, babası kimdir?

Burak Tatari kimdir? Burak Tatari nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Burak Tatari kimdir? Burak Tatari nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Burak Tatari 1988 İzmir doğumlu. İzmir Saint Joseph Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümü mezunudur.

Burak Tatari Fox TV, SkyTürk, Vatan Gazetesi gibi medya kurumlarında staj yaptı. 2013 yılından 2016 yılına kadar Tempo Dergisi’nde muhabir olarak çalıştı.

Beş yıla yakın süredir Medyascope ana haber bülteni Güne Bakış’ı sunuyor. İsveç’in başkenti Stockholm’de SoundTelling şirketinde podcast, Guardian’ın Londra’daki merkezinde dijital medya eğitimi gördü. 2019 yılında Roma’da düzenlenen MED Akdeniz Diyalog Forumu’nu takip etti.

Burak Tatari 2020 yılında Avrupa Birliği Ziyaretçi Programı (EUVP) kapsamında Brüksel’de AB kurumları yetkilileriyle görüştü. Aynı zamanda 2 hafta 1 gün podcast’inin yapımcısı ve sunucusu.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Burak Tatari kimdir? Burak Tatari nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page