Burakhan Şahin kimdir? Ankara Burakhan Şahin neden öldü?

05.10.2023
A+
A-
Burakhan Şahin kimdir? Ankara Burakhan Şahin neden öldü?

Burakhan Şahin kimdir? Ankara Burakhan Şahin neden öldü? Burakhan Şahin nasıl öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Burakhan Şahin kimdir? Ankara Burakhan Şahin neden öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sosyal medyada yankı bulan, 6 Biçak Darbesiyle Öldürülen Burakhan’in Katil Zanlisina ‘Yaralama’dan Ceza Verilmesine Ailesinden Tepki. Konunun detayları aşağıdaki gibidir.

3 Eylül 2020’de Ankara’da meydana gelen olayda, iddialara göre Burakhan Sahin (25) evine gitmek üzere arabasina binecegi esnada bir grubun saldirisina ugradi. Yasadigi mahallede islenen suçlari görmezden gelmeyerek polise sikayet ettigi gerekçesiyle saldiriya ugradigi ileri sürülen Sahin, saldirganlardan biri tarafindan 6 yerinden biçaklandi. Kaldirildigi hastanede hayata gözlerini yuman Sahin’in katil zanlisina mahkeme müebbet hapis cezasi verdi. Aile davayi istinafa tasirken, istinaf mahkemesi saniga yaralama kastiyla hareket suçundan ceza verdi. Yargitay da karari onaylarken, aile yaptiklari açiklamayla bu karara tepki gösterdi. Sahin’in kiz kardesi Buse Sahin, “Biz canilerin, katillerin adalet önünde yargilanmasi için sessizlik, sükunet ve yüce yargiya saygiyla bekledik. Fakat bir kisi saatler sonrasinda elinde kanli biçakla ‘Ben öldürdüm’ diyerek teslim oldu ve sorusturma durduruldu. Geri kalan 5 kisiden ne bir haber var ne de baska bir sey. Ellerini kollarini sallayarak geziyorlar” dedi. Ankara’da 3 Eylül 2020 gecesi 6 biçak darbesiyle öldürülen gencin katil zanlisina yaralama kastiyla hareket suçundan ceza verilmesine aile tepki gösterdi. Ölen gencin kiz kardesi Buse Sahin, “Benim agabeyim öldürüldü, yarali olsaydi tedavi ettirirdik” dedi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Burakhan Şahin kimdir? Ankara Burakhan Şahin neden öldü? Burakhan Şahin nasıl öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page