Burcu Denizer kimdir? Kaç yaşında? Doğum günü? Eski sevgilisi? Burcu Denizer fotoğrafları

04.06.2023
A+
A-
Burcu Denizer kimdir? Kaç yaşında? Doğum günü? Eski sevgilisi? Burcu Denizer fotoğrafları

Burcu Denizer kimdir? Kaç yaşında? Doğum günü? Eski sevgilisi? Burcu Denizer fotoğrafları Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Burcu Denizer kimdir? Kaç yaşında? Doğum günü? Eski sevgilisi? Burcu Denizer fotoğrafları sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Burcu Denizer Kaan Urgancıoğlu’nun sevgilisidir. Tarsus Amarikan Lisesi’nin ardından Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü kazanan Denizer, okulu dondurup yurtdışına yerleşti. New York’ta işletme okuyan Burcu Denizer’in dedesi, İstanbul’un en ünlü lokantası Gelik’in sahibi. Annesi ve dayısı da ünlü mekanların işletmecisi. İspanya, Fas ve Hindistan’da bulunan Burcu Denizer, bir dönem Cihangir’de butik işletmiştir. Sonrasında Kiki adlı kafeyi açmıştır. Burcu Denizer Kaan Urgancıoğlu ile yeni bir aşka yelken açarak gündeme geldi.

Burcu Denizer’in annesi Cihangir’in en eski kafelerinden Smyrna’nın işletmecisidir. Dayısı ise Susam’ın işletmecisidir.

Seyahat etmeyi ve kitap okumayı çok seven Burcu Denizer Hindistan’ı motorla dolaşmıştır. İspanyolca öğrenmek için İspanya’ya gitmiş, Fas’ı gezmiştir.

Bir dönem Cihangir’de butiği de olan Denizer daha sonra Cihangir’in ünlü kafesi Kiki’yi kurdu.

Sizler için bizlerde Burcu Denizer kimdir? Kaç yaşında? Doğum günü? Eski sevgilisi? Burcu Denizer fotoğrafları sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page