Aşkı Memnu Sedef kimdir? Burcu Kutluk boyu, instagram? Burcu Kutluk kimdir, kaç yaşında?

11.10.2023
A+
A-

urcu Kutluk ilk oyunculuk deneyimi Asmalı Konak dizisiyle yaşadı ancak Aşkı-Memnu dizisindeki Sedef karakterleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Aşkı Memnu Sedef kimdir? Burcu Kutluk boyu, instagram? Burcu Kutluk kimdir, kaç yaşında?

Aşkı Memnu Sedef kimdir? Burcu Kutluk boyu, instagram? Burcu Kutluk kimdir, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Aşk-ı Memnu’nun Sedef’i Burcu Kutluk kimdir? Burcu Kutluk’un son hali? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

27 Kasım 1978 yılında İstanbul’da doğmuş olan Burcu Kutluk, lise hayatını Galatasaray Lisesi’nde geçirmiş ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Fransızca Tercümanlığı bölümünü bitirmiştir Galatasaray Lisesi’ni bitirdikten sonra 1998-1999 yılındaBest Model of Turkey yarışmasında birinci ve Best Model of the World Dünya Zerafet güzeli seçildi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünde okudu. Üniversite hayatı boyunca yurt içinde ve yurt dışında önde gelen moda evlerine ve dergilerine modellik yaptı. Burcu Kutluk ilk oyunculuk deneyimi Asmalı Konak dizisiyle yaşadı ancak Aşkı-Memnu dizisindeki Sedef karakterleriyle dikkatleri üzerine çekti. Burcu Kutluk, uzun yıllar yürüttüğü modellik kariyerine ara verip bir süre Hindistan’da yaşadı ve yoga ile ilgilendi. Lakshmi isimli bir kimono markası bulunan model sunuculuğun yanı sıra özel defilelerde de podyuma çıkıyor. 4 Ocak 2016 Yönetmen Bora Tarhan ile nikah masasına oturdu, çiftin bir kızı var.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Aşkı Memnu Sedef kimdir? Burcu Kutluk boyu, instagram? Burcu Kutluk kimdir, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page