Burhan Taşpolat kimdir ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli? Burhan Taşpolat kızı kimdir?

30.11.2023
A+
A-
Burhan Taşpolat kimdir ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli? Burhan Taşpolat kızı kimdir?

Burhan Taşpolat kimdir ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli? Burhan Taşpolat kızı kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Burhan Taşpolat kimdir ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli? Burhan Taşpolat kızı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Dermatolog Evrim Pınar Güzel ve babası yaşadıkları maddi kayıplar, son zamanlarda merak edilen konular arasında bulunmaktadır. İddialara göre, bu süreçte toplam 1 milyon 416 bin dolar ve 1 milyon 500 bin TL para kaybı yaşandı. Kim olduğu konusunda büyük merak uyandıran Burhan Taşpolat, ünlü Dermatolog Evrim Pınar Güzel’in babasıdır ve son günlerin dolandırıcılık hikayesinde mağdur olanlar listesinde yer almamıştır. Dermatolog Evrim Pınar Güzel ve babası Burhan Taşpolat’ın biyografisi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Evrim Pınar Güzel, 1977 yılında Ankara’da doğdu.

Ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınan Güzel, 1995 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Derslerinde oldukça başarılı olan Güzel, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazandı ve bu fakülteyi tamamlayarak doktor unvanını aldı. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’ndan 2005 yılında mezun oldu.

Dermatoloji alanında çeşitli çalışmalara imza atmıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Burhan Taşpolat kimdir ne iş yapar? Burhan Taşpolat nereli? Burhan Taşpolat kızı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page