Büşra Akın Dinçer kimdir? Büşra Akın Dinçer kaç yaşında, nereli, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim?

03.08.2023
A+
A-
Büşra Akın Dinçer kimdir? Büşra Akın Dinçer kaç yaşında, nereli, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim?

Büşra Akın Dinçer kimdir? Büşra Akın Dinçer kaç yaşında, nereli, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Büşra Akın Dinçer kimdir? Büşra Akın Dinçer kaç yaşında, nereli, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Büşra Akın Dinçer Süleyman Dinçer ile evlidir. Habertürk TV ekranlarının ilk başörtülü spikeri Büşra Akın Dinçer kanalda hafta sonu bültenini sunmaya başladı.

Büşra Akın Dinçer’in 34 yaşında olduğu ve aslen Erzurumlu olduğu öğrenildi. ABD’de bir süre yaşayan Büşra Akın Dinçer, üniversiteyi Texas Houston Üniversitesi’nde tamamladı. Bu üniversitede gazetecilik eğitimi alan Büşra Akın Dinçer TRT Türk’te editör olarak başladı. Daha sonra Al Jazeera kanalında görev yaptı.

Büşra Akın Dinçer sonrasında ATV’de yapımcı olarak görev aldı. Daha sonra A Haber kanalında prodüktör olarak görev yaptı. Daha sonra ise diplomasi programıyla ekrana geçti.

Büşra Akın Dinçer ATV-A Haber Londra Bürosunda 3 sene görev yaptı.

Sabah Gazetesi ve Anadolu Ajansı’nda muhabirlik yaptı. Son olarak Habertürk TV’de Dış Haberler Editörlüğü yapan Büşra Akın Dinçer, şimdilerde kariyerine spiker olarak devam ediyor.

Büşra Akın Dinçer 18 Mart 2023 itibariyle Habertürk TV’de spiker olarak hafta sonu bülteni sunmaya başladı. Sabah Gazetesi ve Anadolu Ajansı’nda (AA) muhabirlik yaptı.

Sizler için bizlerde Büşra Akın Dinçer kimdir? Büşra Akın Dinçer kaç yaşında, nereli, kaç yaşında, mesleği ne, eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page