Çağla Boz Kimdir? Kaç yaşında? Çağla Boz Boy Kilo? Çağla Boz hangi dizilerde oynadı?

03.07.2023
A+
A-
Çağla Boz Kimdir? Kaç yaşında? Çağla Boz Boy Kilo? Çağla Boz hangi dizilerde oynadı?

Çağla Boz Kimdir? Kaç yaşında? Çağla Boz Boy Kilo? Çağla Boz hangi dizilerde oynadı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Çağla Boz Kimdir? Çağla Boz Nereli ve Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Aslen Balıkesirli olan Çağla Boz 1999 senesinde dünyaya gelmiştir. 2023 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz isimli diziye dahil olan Çağla Boz, dizi de (Eylül Tumbar) Alize’nin can yoldaşı ve aynı otelde beraber staj yaptığı sosyal medya bağımlısı Tuğçe isminde karakter için kamera karşısına geçmiştir.

Çağla Boz, ilk kez 2022 tarihli Aynasız Haluk filminde rol almıştır. Daha sonra yapım aşamasında olan projeleri arasında Limit ve Sınır televizyon dizilerinde yer almıştır.

Sizler için bizlerde Çağla Boz Kimdir? Kaç yaşında? Çağla Boz Boy Kilo? Çağla Boz hangi dizilerde oynadı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page