Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla şarkıcı soyadı? Kaç yaşında? Çağla Korkmaz kimdir?

01.09.2023
A+
A-
Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla şarkıcı soyadı? Kaç yaşında? Çağla Korkmaz kimdir?

Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla Saz mı Caz mı kimdir soyadı? saz mı caz mı Şarkıcı çağla instagram? Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla şarkıcı soyadı? Kaç yaşında? Çağla Korkmaz kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla şarkıcı soyadı? Kaç yaşında? Çağla Korkmaz kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@realcagla kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Kendisi Müzisyen, Pop Şarkıcısı. 1987, İstanbul doğumlu. 2014’de ‘Nasıl Yani Bilmiyor musun’ adlı bir EP çıkardı. 2016’da ‘Hoppa’ Sinan Akçıl’ın 2, Gökhan Tepe ve Yıldız Tilbe’nin 1’er parçasını içerdiği gibi EP’si çıktı. ‘Sinan Akçıl’ın keşfi’ olarak tanınan Çağla, Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı için yazdığı söylenen ‘Pardon’ şarkısıyla ismini duyurdu.

2018’de Gülşen’in şarkısı “Saz mı Caz mı”yı seslendirdi. Son olarak Emrah Karaduman aranjörlüğünde Arabeni şarkısının çalışmalarını yaptı. Ünlü futbolcuların menajeri olan Metin Korkmaz’dır.

Sizler için bizlerde Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla Saz mı Caz mı kimdir soyadı? saz mı caz mı Şarkıcı çağla instagram? Çağla saz mı caz mı kimdir? Soyadı? Çağla şarkıcı soyadı? Kaç yaşında? Çağla Korkmaz kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Şarkıcı Çağla Eşi METİN KORKMAZ KİMDİR?

Metin Korkmaz, 1969 yılında İstanbul Kasımpaşa’da doğmuştur. 26 yıllık menajerlik hayatında yüzlerce transfere imza atmıştır.

Geçmişte Rıdvan Dilmen’den, Tanju Çolak’a Uğur Tütüneker’den, Ertuğrul Sağlam’a, Sergen Yalçın’dan, Yusuf Şimşek’e, Sercan Yıldırım’dan Volkan Şen’e, Mbia’dan, Samuel Eto’o ya, Pablo Batalla’dan, Celustka’ya birçok oyuncuyu transfer etmiştir.

Teknik Direktörlerden; Yılmaz Vural’dan, Samet Aybaba’ya Kemal Kılıç’tan, Cem Pamiroğlu’na, Sergen Yalçın’dan, Hakan Kutlu’ya ve daha birçok futbol adamıyla çalışmıştır.

You cannot copy content of this page