Can Önduygu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Evli mi?

03.07.2023
A+
A-
Can Önduygu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Evli mi?

Can Önduygu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Can Önduygu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Can Önduygu, maç anlatımı ve sesiyle dinleyenlerin büyük beğenisini topluyor. Sosyal medya kanallarında ve sözlük platformlarında performansı alkış toplayan Can Önduygu, kariyerini S Sport bünyesinde sürdürmektedir. Başarılı spiker Can Önduygu’nun 1991 doğumlu olduğu tahmin ediliyor. Can Önduygu, maç spikeri-yorumcu ve muhabir olarak bilinmektedir. Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2010 yılında mezun olmuş; lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniveristesi’nde tamamlamıştır. Kariyerine spor yazarı olarak başlayan Can Önduygu, uzun yıllar boyunca Tivibu Spor, Eurosport ve beIN Sports bünyesinde spiker olarak görev almıştır. Başarılı spiker Can Önduygu, Haziran 2022 itibariyle S Sports ile anlaşarak 4 yıldır çalıştığı beıN Sports’a veda etmiştir. Can Önduygu, şimdilerde İtalya Serie A ve La Liga maçlarını anlatmaktadır. Can Önduygu, Gizem önduygu ile evlidir ve bu evliliğinden Ege adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Sizler için bizlerde Can Önduygu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Evli mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page