Can Paksoy kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

30.10.2023
A+
A-
Can Paksoy kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Can Paksoy kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Can Paksoy iyileşti mi? Can Paksoy bacağı dikildi mi? Can Paksoy köpek eğitimi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Can Paksoy kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1990 yılında kendi köpeklere olan derin sevgisi ve bağlılığıyla ilham alan Can Paksoy, profesyonel olarak Alman Çoban Köpekleri yetiştirmeye başladı. Zaman içinde Türkiye’de tüm köpek ırkları için başvurulan tek danışman olma unvanını kazandı ve “Elit Yavru” markasıyla tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Can Paksoy, Almanya, Macaristan, Bulgaristan, İtalya, Slovakya, Hollanda, Avusturya, Amerika ve Türkiye’de 100’den fazla köpek yarışmasına katılan bir yetiştirici olarak bilinirken, 200’den fazla yarışmayı da seyirci olarak izlemiştir. Türkiye’de ırk standartlarının kabul edilmesinde önemli bir rol oynamıştır.

Can Paksoy, evcil hayvan dünyasında 20 yılı aşkın deneyimi ve tüm köpek ve kedi ırklarında uzmanlığıyla tanınır. Gazete ve dergilerde röportajları ve makaleleri yayınlanmış, görsel medya platformlarında ise pet sektörüne dair bilgi vermiştir. Ayrıca, sinema, dizi, reklam ve kliplerde rol alan eğitimli aktör köpekleriyle dikkat çekmiştir.

Irk ve Davranış Uzmanı Can Paksoy ve deneyimli ekibi, bugüne kadar 30 bin müşterisine hizmet vermiş ve Türkiye genelinde kedi ve köpek sahiplenmek isteyen herkese doğru ırk seçimi, safkan ve sağlıklı yavrulara sahip olma konularında rehberlik yapmıştır. Müşterilerin yaşam tarzlarına ve beklentilerine uygun ırkları seçmelerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, satış öncesi ve sonrası eğitim, pansiyon, sağlık ve bakım konularında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Can Paksoy kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

2021 yılında Ünlü köpek eğitmeni Can Paksoy ölümden döndü!

Kaza, saat 01.00 sıralarında Kuzey Marmara Otoyolu Çekmeköy kavşağı Ankara istikametinde yaşandı. Kuzey Marmara Otoyolu Çekmeköy kavşağında, ünlü köpek eğitmeni Can Paksoy, lüks cipinin kontrolünü kaybederek bariyerlere çarptı. Paksoy kazada ağır yaralandı.

You cannot copy content of this page