Caner Taslaman eşi ve çocuğu? Caner Taslaman kimdir? Eşi Feryal Kalkavan Taslaman kimdir?

21.11.2023
A+
A-
Caner Taslaman eşi ve çocuğu? Caner Taslaman kimdir? Eşi Feryal Kalkavan Taslaman kimdir?

Caner Taslaman eşi ve çocuğu? Caner Taslaman kimdir? Eşi Feryal Kalkavan Taslaman kimdir? Caner Taslaman çocuğu var mı? Kalkavan ailesi Vikipedi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Caner Taslaman eşi ve çocuğu? Caner Taslaman kimdir? Eşi Feryal Kalkavan Taslaman kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Caner Taslaman eşi ve çocuğu? Caner Taslaman kimdir? Eşi Feryal Kalkavan Taslaman kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Caner Taslaman’ın eşinin adı, Feryal Kalkavan Taslaman’dır.1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Caner Taslaman, 52 yaşında. Caner Taslaman, 1968 yılında doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini doğduğu şehir olan İstanbul’da bitirdi. Üniversite eğitimi sırasında antropoloji, din sosyolojisi, bilgi sosyolojisi gibi alanlarla ilgilendi. Marmara Üniversitesi Felsefe ve Din Bilimleri bölümünde, Big Bang Teorisi’nin felsefe ve teoloji ile bağlantısı üzerine yaptığı teziyle yüksek lisans, Evrim Teorisi’nin felsefe ve teoloji ile bağlantısı üzerine yaptığı teziyle doktora derecesini kazandı. Daha sonra ise Kuantum Teorisi’nin felsefe ve teoloji ile bağlantısı üzerine yazdığı kitapla doçent oldu, yine bilim-felsefe-din üçgenindeki çalışmalarıyla profesörlük derecesini de aldı. Kimya mühendisi bir annenin ve doktor bir babanın oğlu olarak küçük yaşlardan itibaren doğa bilimleri ile ilgilendi. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde üniversite eğitimini tamamladı..

Taslaman ne demek? Taslaman nedir?

Caner Taslaman, bu soyada Türkiye’de sahip olan birkaç kişiden biri. Kendi ifadesiyle bu soyisim Mostar, Bosna’daki kökenlerine dayanmaktadır.

You cannot copy content of this page