Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

22.06.2023
A+
A-
Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Celile Eren Ökten kimdir? Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten kimdir? Celile Eren Ökten nereli kaç yaşındadır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Celile Eren Ökten kimdir? Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten kimdir? Celile Eren Ökten nereli kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Doç. Dr. Celile Eren Ökten, Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Bölümünde Doçent Dr. olarak görev yapmış olup Yeni Türk Edebiyatı, Dünya Edebiyatı, Söylem, Toplumdilbilim, Metindilbilim, Bilimsel Araştırma Yöntemleri, Yabancı Dil Olarak Türkçe derslerini vermiştir. Doç. Dr. Celile Eren Ökten, İsviçre Bern’de Eğitim Müşaviri görevi yürütmüş bir bilim insanı ve Türkologdur.

22.06.2023 tarihinde Milli Eğitim Bakan Yardımcısı olarak atandı.

Sizler için bizlerde Celile Eren Ökten kimdir? Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten kimdir? Celile Eren Ökten nereli kaç yaşındadır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page