Cem Okullu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cem Okullu serveti?

14.09.2023
A+
A-
Cem Okullu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cem Okullu serveti?

Cem Okullu ve Cengiz Okullu kimdir? Cem Okullu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cem Okullu serveti? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Cem Okullu kimdir? Cem Okullu nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Cengiz Okullu ve Cem Okullu, gıda sektöründe faaliyet gösteren Okullu Gıda’nın sahipleridir.

1930’lu yıllarda kurulan Okullu Gıda’nın merkezi Ankara’da bulunuyor. Okullu Gıda, Cem Zeytin markası ile üretim ve satış yaparken, 20 sene evvel de kurumsal bir yapıya büründü.

Cem ve Cengiz Okullu kardeşler, baba mesleklerini devam ettiriyor. 2014’te yüzde 81,5 hissesi OYAK (Ordu Yardımlaşma Kurumu) bünyesinde yer alan TUKAŞ, Okullu Gıda Maddeleri İnşaat şirketi, Cem Okullu ve Cengiz Okullu’ya satıldığı belirtildi.

1962 yılında Manisa’da kurulduktan 5 sene sonra ise OYAK tarafından satın alınan TUKAŞ, domates, salça ürünleri ve konserve üretimi yapıyor.

Sizler için bizlerde Cem Okullu ve Cengiz Okullu kimdir? Cem Okullu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Cem Okullu serveti? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page