Esra Erol Cengiz Koraltan Kimdir? Cengiz Koraltan kaç yaşında, nereli? Cengiz Koraltan öldü mü? medyan dayağı?

01.07.2023
A+
A-
Esra Erol Cengiz Koraltan Kimdir? Cengiz Koraltan kaç yaşında, nereli? Cengiz Koraltan öldü mü? medyan dayağı?

Esra Erol Cengiz Koraltan Kimdir? Cengiz Koraltan kaç yaşında, nereli? Cengiz Koraltan öldü mü? medyan dayağı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Esra Erol Cengiz Koraltan Kimdir? Cengiz Koraltan kaç yaşında, nereli? Cengiz Koraltan öldü mü? Cengiz Koraltan medyan dayağı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Cengiz Koraltan bir cam firmasında işçi olarak görev yapıyor. 55 yaşındaki Cengiz Koraltan, kendisinden 28 yaş küçük olan Esra Karakuş ile birlikte yaşıyordu. Cengiz Koraltan, birlikte yaşadığı kendisinden 28 yaş küçük Esra Karakuş ile çocuk sahibi oldu.

Koraltan, Ferdi Karakuş’un, eşi Esra Karakuş’un kaçtığını söyleyerek Esra Erol’un programına başvurmasıyla gündeme geldi. Programda Esra Karakuş’un 28 yaş büyük komşusu Cengiz Koraltan ile kaçtığı ortaya çıktı. Diğer yandan Karakuş çiftinin bebeklerine yapılan DNA testi sonucu ile de babasının komşu Koraltan olduğu öğrenildi.

Olayların ardından Cengiz Koraltan’ın 2018 yılında yaptığı uygunsuz paylaşımlar olduğu öğrenildi. Gelişmelerin ardından da RTÜK, ”Bahse konu programla ilgili gerekli inceleme de Başkanlığımızın talimatıyla uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” açıklamasında bulundu.

Sizler için bizlerde Esra Erol Cengiz Koraltan Kimdir? Cengiz Koraltan kaç yaşında, nereli? Cengiz Koraltan öldü mü? medyan dayağı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page