Çiğdem Nas kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Çiğdem Nas Avesis, İkv

03.06.2023
A+
A-
Çiğdem Nas kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Çiğdem Nas Avesis, İkv

Çiğdem Nas kimdir? Çiğdem Nas Nerelidir? Çiğdem Nas Kaç yaşında? Çiğdem Nas Avesis, Çiğdem Nas İkv Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Çiğdem Nas kimdir? Çiğdem Nas Neden gündemde? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Çiğdem Nas, uluslararası ilişkiler alanında doçent olup, aynı zamanda İktisadi Kalkınma Vakfı’nın genel sekreterliğini yürütmektedir. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun olmuştur.

Çiğdem Nas Master derecesini Avrupa Sosyal Politikası alanında London School of Economics’de almıştır.

Çiğdem Nas Doktorasını ise Marmara Üniversitesi Avrupa Topluluğu Enstitüsü’nde AB Siyaseti ve Uluslararası İlişkiler alanında almıştır.

Aynı Enstitü’de 1994-2007 yılları arasında araştırma görevlisi ve öğretim üyesi olarak çalışmıştır. 2007’den beri Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Yine 2007’den beri Türkiye-AB ilişkileri alanında uzmanlaşmış bir sivil toplum örgütü olan İktisadi Kalkınma Vakfı’nda da çalışmaktadır.

Araştırma alanları Avrupa birliği, Avrupa bütünleşmesi, Avrupa siyaseti ve Türkiye-AB ilişkileridir.

Sizler için bizlerde Çiğdem Nas kimdir? Çiğdem Nas Neden gündemde? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page