Cihat e Çiçek kimdir? Özgeçmişi? Cihat e Çiçek ne mezunu, nerede yaşıyor? Babası kimdir?

04.12.2023
A+
A-
Cihat e Çiçek kimdir? Özgeçmişi? Cihat e Çiçek ne mezunu, nerede yaşıyor? Babası kimdir?

Cihat e Çiçek kimdir? Cihat e Çiçek Özgeçmişi? Cihat e Çiçek ne mezunu, Cihat e Çiçek nerede yaşıyor? Cihat e Çiçek Babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Cihat e Çiçek kimdir? Cihat e Çiçek Özgeçmişi? Cihat e Çiçek ne mezunu, Cihat e Çiçek nerede yaşıyor? Cihat e Çiçek Babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Cihat e ÇiçekTwitterda @turc35 kullanıcı adı ile bulunan ekonomist, Youutuber’dir. 110.8 bin takipçisi vardır bu mecrada. Açıklama kısmında şu biligler yer alır; ” YouTuber cihat e. çiçek girişim ve küçük yatırımcı bilgilendirme tweetlerim yatırım danışmanlığı kapsamında yatırım tavsiyesi değildir. bireysel görüşlerimdir”

Cihat e Çiçek İzmir’de yaşamaktadır.

212 yılından bu yana Twitterda aktif bir isimdir.

@cihatecicek kullanıcı adı ile Youtube üzerinde bulunur ve 300 bin civarında abonesi vardır. 1700 küsür video paylaşımı yapmıştır yatırım üzerine. Kendisi kısaca nasıl para biriktirip, ilk evimizi alırız, nasıl pasif gelir sahibi oluruz bunların pratik detaylarını anlatıyor. Hakkında genel olarak olumlu yorumlar yapıldığı gözlemlenmiştir.

Gelelim aile bilgisine; İlkokulu köylerde gördükten sonra Amerika’da ilkokulu bitirmiş, orta okul İstanbul, Belçikada liseyi okumuş ve Ankara kolejinden mezun olmuş. Üniversiteyi Ankara’da işletme ve muhasebe üzerine yapmıştır. Ticarete atılmış ve diplomasını çalışırken almış bir isimdir. İzmir Vakkoyu kurmuş bir isimdir ve sonrasında Askerliği beklerken farklı işler yapmıştır. Muhasebe şefliği yapmıştır. İş değiştirme özgeçmişi kabarık bir isimdir. Cihat Çiçek Youtube Kanalında yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

İşte bu kısımları kendi ağzından dinleyebilirsiniz.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Cihat e Çiçek kimdir? Cihat e Çiçek Özgeçmişi? Cihat e Çiçek ne mezunu, Cihat e Çiçek nerede yaşıyor? Cihat e Çiçek Babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page