Cnr Bozkurt mesaj geldi? Cnr Bozkurt kimdir, kargo? Cnr Bozkurt nedir? Cnr Bozkurt binance nedir?

28.11.2023
A+
A-
Cnr Bozkurt mesaj geldi? Cnr Bozkurt kimdir, kargo? Cnr Bozkurt nedir? Cnr Bozkurt binance nedir?

Cnr Bozkurt mesaj geldi? Cnr Bozkurt kimdir, kargo? Cnr Bozkurt nedir? Cnr Bozkurt binance nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Cnr Bozkurt mesaj geldi? Cnr Bozkurt kimdir, kargo? Cnr Bozkurt nedir? Cnr Bozkurt binance nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Malum ülkemizde her zaman yeni yöntemlerle piyasaya çıkan Dolandırıcılık mesajlarında genelde hesabınızla ilgili bir sorun var gibi ifadeler kullanılır ve sizden şifreler gibi önemli bilgiler istenir ya da size para iadesi yapılacağı belirtilir. Sizden hiçbir zaman kısa mesajla şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi istemeyiz. SMS dolandırıcılığı, saldırganların sahte SMS mesajları aracılığıyla kullanıcıları kandırarak hassas bilgilere erişim sağlamaları ya da paralarını ele geçirmelerini amaçladığı bir dolandırıcılık yöntemidir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Cnr Bozkurt mesaj geldi? Cnr Bozkurt kimdir, kargo? Cnr Bozkurt nedir? Cnr Bozkurt binance nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Cnr Bozkurt Kargo takip?

Bu tarz dolandırıcıların attığı kargo takip kodu linkine sakın tıklamayınız.

Cnr Bozkurt sms nedir?

Bu başlıkla gelen dolandırıcılık sms. Bu mesajı olduğu gibi silin.

Cnr Bozkurt Binance kimdir?

Dolandırıcıların yeni yöntemi. Gelen sms Binance yetkilisi CNR diye birisi olduğunu iddia eden dolandırıcılık linki içeren bir smstir.

You cannot copy content of this page