Çöp adam oyuncuları İpek kimdir? Gerçek adı? Lilâ Gürmen gençliği?

04.10.2023
A+
A-
Çöp adam oyuncuları İpek kimdir? Gerçek adı? Lilâ Gürmen gençliği?

Çöp Adam İpek kimdir? Çöp Adam İpek gerçekte kim, adı ne? Çöp Adam İpek karakterini kim canlandırıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Çöp adam oyuncuları İpek kimdir? Gerçek adı? Lilâ Gürmen gençliği? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Çöp Adam dizisindeki İpek,Peri’nin annesi olarak diziye dahil olmuştur. İpek karakterini Lila Gürmen canlandırmaktadır.

Lilâ Gürmen, 19 Şubat 1966 tarihinde Ankara’da bir banka müdürünün kızı olarak dünyaya geldi. 1969 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’den Almanya’ya taşındı. Almanya’nın Norderney Adası’nda büyüdü. Liseyi bitirdikten sonra Viyana’ya yerleşti. Oyunculuk ve tiyatro eğitimini Viyana Franz Schubert konservatuarında 1989 yılında tamamladı.

Viyana’da özel olarak Peter Thunhart’tan şan eğitimi aldı. Daha sonra, 1996 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde Cheryl Franklin, M.K. Lewis ve Margie Harber Stüdyo’dan kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. İsviçre televizyonunda ‘Eine Frau für Alfie’ filminde ilk kez başrolde yer alan Gürmen, sonrasında peş peşe Almanya ve Avusturya’da birçok film, dizi ve tiyatro oyununda oynadı.

Türkiye televizyonlarında ise ilk defa Kadir İnanır’la birlikte ‘İzmir Çetesi’ adlı dizide izleyici karşısına çıktı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Çöp adam oyuncuları İpek kimdir? Gerçek adı? Lilâ Gürmen gençliği? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page