Crisda Rodriguez kimdir? Death? Wikipedia? kyrzayda rodriguez kimdir?

28.07.2023
A+
A-
Crisda Rodriguez kimdir? Death? Wikipedia? kyrzayda rodriguez kimdir?

Crisda Rodriguez kimdir? Death? Wikipedia? kyrzayda rodriguez kimdir? crisda rodriguez net worth? crisda rodriguez wiki? crisda rodriguez age? crisda rodriguez net worth husband? kyrzayda rodriguez husband? kyrzayda rodriguez daughter instagram? kyrzayda rodriguez last video? kyrzayda rodriguez husband? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Crisda Rodriguez kimdir? Death? Wikipedia? kyrzayda rodriguez kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi @kyrzayda_ kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktaydı.

Kyrzayda Rodriguez, 18 Ağustos 1978’de Dominik Cumhuriyeti’nde doğdu. İçeriği aynı zamanda fitness, seyahat, güzellik ve Günün Kıyafeti’nin fotoğraflarını paylaşmayı da içeren yaşam tarzı blog yazarı. 2015’te Kyrz’s Closet adlı kendi çevrimiçi butiğini yarattı. Mart 2017’de Glency Feliz, Dulce Candy ve Daniela Ramirez ile #WeAllGrow paneline katıldı. Clifton’da küçük bir butik için stilist ve sosyal medya geliştiricisi olarak çalışıyordu. , NJ. 2013’te blog yazmaya başladı ve 2014’te bir hayran kitlesi kazandı. Daha sonra, blog kariyerini geliştirmek için 2016’da işinden ayrıldı.

Popular Bio’da, başarılı Blogger’lardan biridir. 18 Ağustos 1978 doğumlu ünlüler listesinde yer aldı. Dominik Cumhuriyeti doğumlu en zengin blog yazarlarından biridir. En Popüler Blogger listesinde de kendine yer bulmuştur.

Kyrzayda Rodriguez, kendisine mide kanseri teşhisi konulduğu günden itibaren, neredeyse yarım milyon Instagram takipçisiyle savaşını samimi ve çoğu zaman çok şık bir şekilde paylaştı.

Pazar günü, kanser olduğu söylendikten bir yıldan kısa bir süre sonra, popüler Instagram blog yazarı öldü. 40 yaşındaydı.

Sevdikleri, merhum etkileyicinin Instagram’da onun ölümünü ilan ederek, “Dünya çapında pek çok insana ilham veren biriydin” yazdı. “Sadece bir simge olmakla kalmadın, aynı zamanda harika bir evlat, anne ve arkadaş oldun. Gittiğini görmek bizi çok üzdü. Ama artık acı çekmediğini ve artık dinlenebileceğini biliyoruz.”

“Cennet bir Melek kazandı! Seni sonsuza kadar seviyoruz!”

Sizler için bizlerde Crisda Rodriguez kimdir? Death? Wikipedia? kyrzayda rodriguez kimdir? crisda rodriguez net worth? crisda rodriguez wiki? crisda rodriguez age? crisda rodriguez net worth husband? kyrzayda rodriguez husband? kyrzayda rodriguez daughter instagram? kyrzayda rodriguez last video? kyrzayda rodriguez husband? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page