CZN Burak babası kimdir? CZN Burak babası kavga olayı? Czn Burak babası ile neden küstü? Küs mü?

18.07.2023
A+
A-
CZN Burak babası kimdir? CZN Burak babası kavga olayı? Czn Burak babası ile neden küstü? Küs mü?

CZN Burak babası kimdir? CZN Burak babası kavga olayı? Czn Burak babası ile neden küstü? Küs mü? Czn Burak babası ne iş yapıyor? Czn Burak annesi babası ayrı mi?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için CZN Burak babası kimdir? CZN Burak babası kavga olayı? Czn Burak babası ile neden küstü? Küs mü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Aşçılık yapan ve sosyal medya üzerinden yayınladığı yemek videolarıyla adından sıkça söz ettiren CZN lakaplı Burak Özdemir annesi Didem Bozbura ve üvey babası Mazhar Alp Bozbura ile daha önce gündeme gelmişti.

Dünyanın çeşitli bölgelerinde mekanı bulunan CZN Burak, geçtiğimiz aylarda Etiler’deki mekanıyla ve babasıyla bir bağının olmadığına dair paylaşımda bulunmuştu. Konuyla ilgili herkesin merak ettiği detay ortaya çıktı. İddialara göre fenomenin babası, herkesten habersiz restoranın tüm haklarını yabancı bir iş adamına 41 milyon dolara sattı.

Instagram hesabından konuya ilişkin açıklama yapan CZN Burak, “CZN Burak restoran sadece Dubai, Katar ve Tacikistan’da var. 3 ay sonra İstanbul’daki ilk restoranımı açacağım. İstanbul’da başka bir restoranım yok. Lütfen çakma, ismimi kullanan emek hırsızlarına paye vermeyin. Zamanı gelince her şeyi açıklayacağım.” şeklinde konuştu.

Sizler için bizlerde CZN Burak babası kimdir? CZN Burak babası kavga olayı? Czn Burak babası ile neden küstü? Küs mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

CZN ne demek?

Burak Özdemir, verdiği röportajda CZN lakabının ortaya çıkış hikayesini şu sözlerle anlttı: Laleli’de babamın Cinzano adında tekstil firması vardı. Rus misafirlerimiz ‘Cinzano’ diyemiyor, dilleri dönmediği için hep ‘Cezene’ diyorlardı. O dönem yaramazdım, başka yerlerde çalışıyordum. ‘Zengin çocuğusun, onun bunun yanında ne işin var?’ diyen bile vardı. Osmanbey’de bir konfeksiyon firmasında çalışıyordum. Günde beş sefer depodan malları alıp el arabasıyla Taksim ve Osmanbey’e bırakıyordum. ‘Bana ‘cezen’ deyin’ diyordum. CZN, cezenin kısaltmasıdır. Nereden geldiğimi unutmamamı sağlıyor.

You cannot copy content of this page