Damla Şanlı Altay Bayındır? Damla Şanlı kimdir? Altay Bayındır sevgilisi kimdir? 2023

24.10.2023
A+
A-
Damla Şanlı Altay Bayındır? Damla Şanlı kimdir? Altay Bayındır sevgilisi kimdir? 2023

Damla Şanlı Altay Bayındır? Damla Şanlı kimdir? Damla Şanlı Altay Bayındır ne? Damla Şanlı Altay Bayındır neyi? Damla Şanlı Altay Bayındır sevgilisi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Damla Şanlı Altay Bayındır? Damla Şanlı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Öncelikle bu konu neden gündem ona bakalım, tiktokta Damla Şanlı isimli bir hesap Altay Bayındır videoları atıyor bundan dolayı bu isim kimdir diye merak edildi ama hakkında bilgi bulunmuyor.

Altay Bayındır sevgilisi 2023

En son geçtiğimiz haziran ayında haberlere konu olmuştu. İşte o haberler şöyle idi;

“Fenerbahçe’nin yıldız ismi Altay Bayındır’ın yeni aşkı güzel oyuncu Pelin Uluksar! Altay’ın, Melisa Aslı Pamuk’la yakınlaştığı iddia edilmiş, ancak ikiliden bir açıklama gelmemişti. Duyumlara göre yakışıklı kalecinin gerçek aşkı ise Pelin Uluksar’mış.” şeklinde haberlere konu olmuştu. Peki kimdir Altay Bayındır?

14 Nisan 1998 Bursa Osmangazi’de doğan Altay Bayındır, kariyerine, 9 yaşında Bursaspor altyapısında başlamıştır.

Altyapı yolculuğuna, Arabayatağıspor ve Bursa Yolspor ile devam eden Altay, kaleci eldivenleri ile ilk kez 8 yaşında tanışmıştır. Bursa Yolspor’dan MKE Ankaragücü altyapısına transfer olan Altay, 2013’te amatör olarak girdiği kulüpte, kendisini ‘profesyonel futbolcu’ yapan imzayı 2014 yılında atmıştır. MKE Ankaragücü ile profesyonel futbol kariyerinde 27 maça çıkan Altay, aynı dönemde farklı yaş kategorilerinde Milli Takım formamızı da giymiştir. 2019-2020 sezonunda Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer olan Altay Bayındır, ilk sezonunda 35 maç sahaya çıkmıştır. 2020-2021 sezonunda, takım Kaptanlarından biri olmayı başaran Milli Kaleci, takımı ile 35 maç oynarken, 3 kez de A Milli Takım formasını giymiştir. Altay, futbol dışındaki zamanlarında kişisel gelişimi için yabancı dil kursu alıyor, resim yapıyor ve kariyer hedefine uygun çeşitli workshop’lara katılmaya devam ediyor.

Altay Bayındır hangi takıma transfer oldu? Altay Bayındır hangi takımda 2023

Manchester United’la anlaşan Altay Bayındır, Fenerbahçe’den ayrıldı. Ankaragücü’nden Temmuz 2019’da transfer edilen milli eldiven inişli çıkışlı bir performans gösterdi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Damla Şanlı Altay Bayındır? Damla Şanlı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page