Damla Ekmekçioğlu kimdir? Nerelidir? Damla Ekmekçioğlu Kaç yaşında?

28.06.2023
A+
A-
Damla Ekmekçioğlu kimdir? Nerelidir? Damla Ekmekçioğlu Kaç yaşında?

Damla Ekmekçioğlu beauty güzellik salonu? Damla Ekmekçioğlu kimdir? Nerelidir? Damla Ekmekçioğlu Kaç yaşında?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Damla Ekmekçioğlu kimdir? Nerelidir? Damla Ekmekçioğlu Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@damlagramclinic kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Clinic by Damla Ekmekçioğlu✨
Sağlık/Güzellik 📍İstanbul – Nişantaşı

Damla Ekmekçioğlu 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2023 itibari ile 38 yaşındadır. Damla Ekmekçioğlu 56 kilodur. Damala Ekmekçioğlu’nun boyu 175 cm’dir.

Sizler için bizlerde Damla Ekmekçioğlu kimdir? Nerelidir? Damla Ekmekçioğlu Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Damla Ekmekçioğlu biyografisi

Damla Ekmekçioğlu modern bir ailesi vardır. Yapmış olduğu tüm işlerde ve her konuda ailesinin desteğini aldığını söylemiştir. Damla Ekmekçioğlu 2,5 üniversite bitirdiğini söylemektedir. İstanbul’da Grafik Tasarım bölümünü bitirmiştir. Almanya’da ise Bilgisayar bilimleri üzerine okumuştur. 5 yıl Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye döndüğünü ardından Almanca Öğretmenlik bölümünde 2 yıl okuduğunu ancak hep okuyacak mıyım diyerek eğitimini noktaladığını ve bu nedenle 2,5 üniversite okuduğunu söylemektedir. Damla Ekmekçioğlu eğitim hayatını bitirdikten sonra iyi bir Alman firmasının yönetim kadrosunda bir süre çalışmıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Damla Ekmekçioğlu’nun cilt bakımı, lazer epilasyon, dudak dolgu ve saç ekimi konularında uzman bir güzellik salonu vardır. Web sitesinin adresi de https://damlaekmekcioglubeauty.com/ şeklindedir.

You cannot copy content of this page