Della Miles kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Della Miles Evli mı? Della Miles doğum tarihi? Nerede oturuyor?

09.07.2023
A+
A-
Della Miles kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Della Miles Evli mı? Della Miles doğum tarihi? Nerede oturuyor?

Della Miles Wikipedia? Della Miles kimdir? Della Miles Aslen nereli? Della Miles Kaç yaşında? Della Miles Evli mı? Della Miles doğum tarihi? Della Miles Nerede oturuyor?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Della Miles kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Della Miles Evli mı? Della Miles doğum tarihi? Nerede oturuyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Della Miles, ABD’li şarkıcı, yorumcu ve söz yazarıdır.

Della Miles, Houston, Teksas’ta, müzisyen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisi caz piyanisti olan babası, onu Miles Davis ve Ella Fitzgerald’ın eserlerine erken yaşlarda tanıştırdı.

Gençken Della Miles, müzik endüstrisinin onun farkına vardığı Los Angeles’a taşındı ve Michael Jackson müzikali “Sisterella” daki ana karakter “Ella” için işe alındı. Della Miles, lise sırasında Houston ve çevresindeki kulüplerde sahne aldı ve ceza hukuku konusunda, Whitney Houstons arka plan şarkıcısı olmayı seçti.

Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok sanatçının vokalistliğini yapan ABD’li Della Miles, Türkiye’de Müslüman oldu.

Şarkıcılığın yanında şarkı yazarlığı da yapan Della Miles, Teksas’ta dünyaya geldi. Della Miles, 2018’den beri Ege Denizi’nde bir koy olan Muğla-Dalyan’da yaşıyor.

Sizler için bizlerde Della Miles kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Della Miles Evli mı? Della Miles doğum tarihi? Nerede oturuyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page