Deniz Demir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

14.05.2023
A+
A-
Deniz Demir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Deniz Demir kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında??

Deniz Demir kimdir? Deniz Demir nereli ve kaç yaşındadır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Deniz Demir kimdir? Deniz Demir nereli ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

1985 yılında Ardahan’ın Göle İlçesi’nde doğdu. Baba adı Dursun, anne adı Sinem’dir. Siyasete lise öğrencisiyken başladı. CHP Çankaya İlçe Gençlik Kolları’nda başlayan siyasi hayatına, Ankara İl Gençlik Kolları’nda devam etti.

Gençlik Kolları Genel Merkez MYK üyeliği yaptı. Gençlik Kolları’nın Örgüt ve Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını yürüttü. Dört dönem yaptığı görevi boyunca Türkiye’nin tüm illerini dolaşarak gençlik örgütlenmelerini yürüttü.

Gençlik Kolları Genel Merkez Yöneticiliği sonrası iki dönem Ana Kademe Ankara İl Başkan Yardımcılığı yaptı. Yerel ve genel seçimlerde organizasyon heyetlerinde yer aldı. 2018 yılında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdir ve tensipleriyle Genel Başkan Başdanışmanlığı görevine getirildi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin daha düşük aldığı seçim bölgelerine özel önem gösterdi.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerine yönelik kampanya döneminde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun illerde yapacağı miting, toplantı ve kampanyaları organize eden heyet içerisinde yer aldı. Jeoloji Mühendisliği ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun oldu. Türk Mühendis ve Mimarlar Odası (TMMOB) JMO Delegesi oldu. Tünel ve Sondaj işleri yapan iki firmada yöneticilik yaptı.

25-26 Temmuz’da yapılan CHP 37. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi Üyeliği’ne seçildi.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Deniz Demir kimdir? Deniz Demir nereli ve kaç yaşındadır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page