Derya Durmuşlar Kimdir? Derya Durmuşlar neden öldü? Ne zaman öldü?

13.06.2023
A+
A-
Derya Durmuşlar Kimdir? Derya Durmuşlar neden öldü? Ne zaman öldü?

Derya Durmuşlar Kimdir? Derya Durmuşlar neden öldü? Ne zaman öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Derya Durmuşlar Kimdir? Derya Durmuşlar neden öldü? Ne zaman öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Survivor Yunanistan’da Türkiye Birincisi olan Derya Durmuşlar, Çanakkale’de geçirdiği trafik kazasında 2011 yılında 50 yaşında hayatını kaybetmiştir.

Durmuşlar’ın cenazesi, törenin ardından Kilyos Mezarlığı’na götürüldü. Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi yakınlarında eşi ile birlikte motosiklet kazası geçiren Derya Durmuşlar, sağlık ekiplerini yaptığı tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Durmuşlar’ın cenazesi İstanbul’daki Adli Tıp Kurumu’nun morguna getirilirken eşinin kazayı kırıklarla atlattığı belirtildi.

Derya Durmuşlar, 2006 yılında Panama‘da çekilen ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’ yarışmasında birinci olmuş ve 250 bin euro para ödülünün sahibi olmuştu.

Sizler için bizlerde Derya Durmuşlar Kimdir? Derya Durmuşlar neden öldü? Ne zaman öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page