Devrim Akyıl kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Devrim Akyıl evli mi?

07.09.2023
A+
A-
Devrim Akyıl kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Devrim Akyıl evli mi?

Devrim Akyıl kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Devrim Akyıl evli mi? Devrim Akyıl eşi kim? Devrim Akyıl serveti? Devrim Akyıl nerede yaşıyor? Devrim Akyıl dolandırıcılığı konusu nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Devrim Akyıl kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Devrim Akyıl evli mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Devrim Akyıl 51 yaşındadır, kendisi 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Devrim Akyıl, orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme bölümünü bitirdi.

1992 yılında, üniversitenin ikinci sınıfında eğitimi devam ederken AOG Türkİnvest’te Singapur Masası dealerı olarak çalışmaya başladı ve uluslararası borsa serüvenine bu şekilde adım attı.

1990’lı yıllarda İstanbul’da çeşitli aracı kurumlarda üst düzey yönetici olarak çalışan Devrim Akyıl, özellikle uluslararası para piyasasında Forex ticareti konusunda uzun yıllara dayanan deneyim kazanmak için 2000’li yıllarda uzun süre ABD’nin Boston şehrinde yaşadı. Medya kariyerine üniversite yıllarında Amerikan futbolu maçlarını yorumlayarak başlayan Akyıl, daha sonra çeşitli spor magazin programlarında yapımcılık ve sunuculuk yaptı. Ayrıca birkaç yıl ekonomi ve finans alanında da yazdı. Devrim Akyıl, halihazırda Türkiye ve dünya ekonomisinde finans sektöründe kendini geliştirmek isteyenlere yönelik çevrimiçi, yüz yüze ve kurumsal eğitimler sunmakta; Ayrıca zaman zaman Sözcü TV gibi kanallarda yorumcu olarak yer almaktadır.

Sizler için bizlerde Devrim Akyıl kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Devrim Akyıl evli mi? Devrim Akyıl eşi kim? Devrim Akyıl serveti? Devrim Akyıl nerede yaşıyor? Devrim Akyıl dolandırıcılığı konusu nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page