Devrim Nur Kayabalı kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Devrim Nur Kayabalı nereden mezun? Evli mi?

26.04.2023
A+
A-
Devrim Nur Kayabalı kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Devrim Nur Kayabalı nereden mezun? Evli mi?

Devrim Nur Kayabalı kimdir? Devrim Nur Kayabalı nereli? Devrim Nur Kayabalı Kaç yaşında? Devrim Nur Kayabalı Doğum tarihi? Devrim Nur Kayabalı nereden mezun? Devrim Nur Kayabalı Evli mi?

Devrim Nur Kayabalı – Avukat – İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Yüksek nitelikli okuyucu kitlesine hitap etmeyi amaçlayan, ekonomi, iş dünyası, turizm konularında yayın yapan Route Life dergisi Zonguldaklı Avukat Devrim Nur Kayabalı.

@av.devrimnurkayabali kullanıcı adı ile instagramda bulunur. DNK Hukuk bötosu vardır.

Kendisini şu şekilde ifade ediyor “Aslında akademik kariyer hayatım İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Mühendisliği Bölümü’nde başladı. Sayısal Bilimler çıkışlıyım, daha sonra bıraktım. Durağan bir alan bana göre değilmiş, onu anladım. Ailemde hiçbir kuşakta hukukçu yok. Ancak siyaset ile ilgilenenlerin sayısı fazla. Hukuki ve siyasi kavramlara kulak aşinalığım hep mevcuttu. O dönem, yani mühendislik fakültesinin hazırlık sınıfında en yakın arkadaşım şaibeli bir şekilde vefat etti. Çok üzgündüm. Konunun takipçisi olduk ama hiçbir şey ilerlemiyordu. Kimse bizi dinlemiyor, ciddiye almıyordu. O süreç benim gerçek anlamda hukuki kavramlar ile ilk karşılaşmamdı. Ben araştırmak, insanlar için mücadele etmek istiyordum ama bunu yetkim olarak, bilinçle yapmak istiyordum. Bir şeyleri değiştirmeyi hedefliyordum. Okulu bırakıp, Hukuk Fakültesi’ne geçmek istediğime karar verdim. O dönem, ailem bunu gençlik istikrarsızlığına vermişti. Ben kararlıydım, okuldan ayrıldıktan sonra tekrar sınava girebilmek için bir sene çalıştım. İşte o dönem bir de kararlı olduğumu gördüm. “

DNK Hukuk Bürosu, uzman kadrosu ile Kamu Hukuku ve Özel Hukukun hemen her alanında hizmet vermekte, akademik danışmanlarının yanı sıra kadrolu avukat ve idari kadrosu ile işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Değişime ve gelişime açık dinamik kadrosu sayesinde yerli ve yabancı müvekkillerine en yüksek faydayı sağlayan pratik ve başarılı hukuki destek sağlamaktadır.

You cannot copy content of this page