Diana Kazakova kimdir? Diana Kazakova eşi kimdir? Gelin Evi Diana Instagram

12.06.2023
A+
A-
Diana Kazakova kimdir? Diana Kazakova eşi kimdir? Gelin Evi Diana Instagram

Diana Kazakova kimdir? Diana Kazakova eşi kimdir? Gelin Evi Diana Instagram Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gelin Evi Diana kimdir? Diana Kazakova Verdi Instagram hesabı sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Gelin evi isimli yarışmada yer alan Diana @kazakovadianaverdiofficial kullanıcı adı ile instagramda yer alır. Diana 27 yaşındadır. Kendisi Profesyonel dansçı ve dans eğitmenidir. Ayrıca modellik de yapıyor ve giyim üzeirne kendi markasını yaratma aşamasında. Tasarımları da maharetli elleirnden çıkacak. İkinci evliliğini yapan güzel yarışmacının ilk eşinden 10 yaşında oğlu var. 20 yıldır Türkiye’de yaşıyor. Hem Rus hem Türk okullarında okuduğu için iki dili de iyi konuşuyor. Kameralara da yabancı olmayan Diana daha önce tanınan birisidir.

Behzat Ç.’den Selim Gülgören’in Sokak Kedisi şarkısına, Golden Silva Star Parfüm reklam çekiminden birçok gelinlik tanıtımı kataloguna kadar projede yer aldı.

Sizler için bizlerde Gelin Evi Diana kimdir? Diana Kazakova Verdi Instagram hesabı sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page