Didem Arslan eşi kimdir? Eşinin resmi var mı? Ne iş yapar?

12.10.2023
A+
A-
Didem Arslan eşi kimdir? Eşinin resmi var mı? Ne iş yapar?

Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz kimdir nerelidir? Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz ne iş yapar? Didem Arslan eşi kimdir? Eşinin resmi var mı? Ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Didem Arslan eşi kimdir? Eşinin resmi var mı? Ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kürşat Yılmaz, 2010 yılında Didem Arslan Yılmaz ile evlenmiştir. Çiftin Mina adında bir kız çocukları vardır. Kürşat Yılmaz, gazetecilik mesleğinin yanı sıra yazarlık da yapmaktadır. “Bir Deniz Hikayesi – Deniz Gezmiş” adlı bir kitabı bulunmaktadır. Kürşat Yılmaz’ın Didem Arslan Yılmaz ile evli olan Kürşat Yılmaz, mafya lideri olduğu söylenen Yakup Kürşad Yılmaz ile aynı kişi değildir.

Didem Arslan Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz, 1961 yılında Giresun’da doğdu. Aslen Giresunlu olan Kürşat Yılmaz, gazetecilik mesleğiyle uğraşmaktadır.

Flash TV’de muhabirlik ve haber sunuculuğu, Kanal D’de muhabirlik, Çalar Saat programını Serdar Cebe ile Haftasonu Haberleri’ni sunuculuğu, Star TV’de Uğur Dündar ekibinde muhabirlik ve haber sunuculuğu gibi görevlerde bulunmuştur.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz kimdir nerelidir? Didem Yılmaz’ın eşi Kürşat Yılmaz ne iş yapar? Didem Arslan eşi kimdir? Eşinin resmi var mı? Ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page