Didem Kınalı kimdir? Didem Kınalı kaç yaşında? Eski hali? Didem Kınalı eşi kimdir?

14.06.2023
A+
A-
Didem Kınalı kimdir? Didem Kınalı kaç yaşında? Eski hali? Didem Kınalı eşi kimdir?

Didem Kınalı kimdir? Didem Kınalı kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Didem Kınalı kimdir? Didem Kınalı kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Didem Kınalı, 6 Haziran 1986 tarihinde Gaziosmanpaşa’da dünyaya geldi. Şişli Kuştepe’de büyüdü. Bir ablası ve bir de erkek kardeşi vardır. Annesi Selanik göçmeni bir oryantal, babası ise Yugoslav göçmeni ve darbukacıdır. İlkokul üçüncü sınıfa kadar okudu, çalışması gerektiği için ayrıldı ve dans etmeye başladı. Daha sonra liseyi bitirdi. Didem Kınalı, ilkokul üçüncü sınıfa kadar okudu ve çalışması gerektiği için okulu bırakarak dansa başladı. Sonrasında ise lise eğitimini de tamamladı. 1993 yılında yayın hayatına başlayan İbrahim Tatlıses’in eğlence programı İbo Şov’da sergilediği oryantal dans gösterileriyle adını duyurdu. Başarılı oryantal 1,62 boyundadır.

Sizler için bizlerde Didem Kınalı kimdir? Didem Kınalı kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page