Dilara Gönder eşi kimdir? Selim Yalın kimdir? Ne iş yapıyor? Selim Yalın Sushico?

21.04.2023
A+
A-
Dilara Gönder eşi kimdir? Selim Yalın kimdir? Ne iş yapıyor? Selim Yalın Sushico?

Dilara Gönder eşi kimdir? Selim Yalın kimdir? Ne iş yapıyor? Selim Yalın Sushico?,

Selim Yalın daha önce 2009 yılında Sibel Arna ile evlenmiş ve 2011 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten Rüzgar isminde bir oğlu vardır. Oğlu şuan 12 veya 13 yaşlarındadır. Selim Yalın daha sonra Dilara Gönder ile evlenmiştir. Selim Yalın SushiCo isimli iş yerinin sahiplerinden olarak bilinmektedir.

SushiCo nedir?

Japon mutfağının eşsiz lezzeti olan suşi yemeği, pirinç sirkesi ve şeker ile tatlandırılmış ve haşlanmış pirinç üzerine veya içine balık, sebze veya deniz ürünleri gibi malzemeler konarak servis edilen bir yemek. Bir hesap oluşturarak, güvendiğin arkadaşlarını ve uzmanları takip edebilecek ve tavsiye ettikleri mekanları görebileceksin. suşi. aile dostu. alkol yok. 2016 yılında Spikerlikten oyunculuğa geçiş yapan Dilara Gönder, işadamı Selim Yalın’la, Slovenya’nın başkenti Ljubljana’da evlendi.

İs adamı Selim Yalın hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’nın Herrenberg şehrinde dünyaya gelmiştir. Dilara Gönder daha sonra İzmir’e yerleşerek lise eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Dilara Gönder Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu.

Üniversiteyi bitirmesinin ardından televizyonculuk hayatına başlayan Dilara Gönder Fenerbahçe TV’de “MusicBox” isimli programın sunuculuğunu yaptı. Dilara Gönder 2007’de Lig TV’ye transfer oldu ve spor dünyasına ilişkin Lig TV’de 2.5 yıl görev aldı.

Dilara Gönder 2014 yılında başlayan Ne Diyosuun adlı dizide oynamıştır. Star tv’de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterini canlandırmıştır. Halen Baba candır dizisinde oynamaktadır.

26 Aralık 2016 günü Selim Yalın ile evlendiği haberleri gazetelerde çıktı.

Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

You cannot copy content of this page