Müge Anlı Aydan Yıldız Güneş Aksoy Kimdir? Cemal Nadir Gorgorgil Kimdir? Aydan Yıldız Güneş Aksoy Olayı Nedir?

06.06.2023
A+
A-
Müge Anlı Aydan Yıldız Güneş Aksoy Kimdir? Cemal Nadir Gorgorgil Kimdir? Aydan Yıldız Güneş Aksoy Olayı Nedir?

Müge Anlı Aydan Yıldız Güneş Aksoy Kimdir? Cemal Nadir Gorgorgil Kimdir? Aydan Yıldız Güneş Aksoy Olayı Nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Müge Anlı Aydan Yıldız Güneş Aksoy Kimdir? Cemal Nadir Gorgorgil Kimdir? Aydan Yıldız Güneş Aksoy Olayı Nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde Müge Anlı Aydan Yıldız Güneş Aksoy Kimdir? Cemal Nadir Gorgorgil Kimdir? Aydan Yıldız Güneş Aksoy Olayı Nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aydan Yıldız Güneş Aksoy en son 20 yaşında gördüğü Cemal Nadir Gorgorgil’e bir yıldır ulaşamadığını söyledi. Oğlunu daha önce de almak istediğini söyleyen Aydan Yıldız Güneş Aksoy sevgilisinin ve babasının her yerde adamı olduğunu, çocuğunu göremediğini, kendisi hakkında bir saat için uzaklaştırma kararı aldırdıklarını, dava açtığını ama davanın sonuçlanmadığını söyledi. Aydan Yıldız Güneş Aksoy’un gerçek hikayelerden oluşan 5 kitabı olduğunu söyledi. Cemal Nadir Gorgorgil’in sevgilisi ve babasının medyumluk yaptığını, bundan etkilendiğini o yüzden oğluyla görüşemediğini söyledi. Sevgilisinin babasının kendisini üç harflilerle de tahdit ettiğini ve korkutmaya çalıştığını söyleyen Aydan Yıldız Güneş Aksoy’un oğlunun bunlardan gerçekten korkmuş olabileceğini söyledi. Oğlunu İzmir’e okumaya gönderdiğini ama sonrasında oğlunun eridiğini ve değiştiğini söyledi. Oğlunun malvarlığı olmadığını, babası olmadığını, ama oğlunu birşey için ellerinde tuttuklarını ne için kullandıklarını bilmediğini söyledi.

Kendisinin üzerine üç harflileri saldırmakla tehdit edildiğini söyleyen Aydan Yıldız Güneş Aksoy bunu da yaptıklarını söylerken şoke etti. Yeni bir kitap daha yazdığını dile getiren Aydan Yıldız Güneş Aksoy hikayenin sonunu mutlu bitirmek istediğini o yüzden oğluna kavuşmayı beklediğini dile getirdi. Cemal Gorgorgil’in sevgilisi canlı yayına bağlanırken, 7 yıldır Cemal Bey ile tanıştıklarını dile getirdi. Bengisu Hanım yaptığı açıklamada Aydan Yıldız Güneş Aksoy ile tanıştıklarını, oturduklarını ama kendisini inançsız bulduğu için çok sevmediklerini söyledi.

Oğlu Cemal Bey’in sevgilisi Bengisu Hanım’ı sevmediğini kabul eden Aydan Hanım sevgilisiyle oğlunu yakıştırmadığını söyledi. Oğlunun resminde olduğunu söyleyen Aydan Hanım kendisinin yanında bebek gibi olan oğlunun İzmir’e gittiğinde çöktüğünü söyledi. Resimlere bakarak yasaklı madde kullandığını iddia eden Aydan Hanım için Şevki Bey resimlerden böyle bir durum çıkarmanın mümkün olmadığını söyledi.

Bengisu Hanım yaptığı açıklamada yasaklı madde kullanıyorlar ve sevgilisini yasaklı maddeye alıştırdığı iddiaları için kendisinin ve sevgilisinin kesinlikle yasaklı madde kullanmadıklarını söyledi. Aydan Hanım’ın test istediğini söylerken, davalık olduklarında verme mecburiyeti olmamasına rağmen test yaptırdıklarını sonrasında Aydan Hanım hakkında karşı dava açacağını ama Cemal’i sevdiği için bundan vazgeçtiklerini söyledi. Aydan Hanım ise kesinlikle buna inanmadığını söyledi.

Cemal Gorgorgil canlı yayına bağlanırken annesinin söylediği şeylerin yüzde 90-95’inin yalan olduğunu, iftira attığını söylediğini söyledi. Annesinin oğlum yasaklı madde kullanıyor iddiası için kendisinin daha önce test yaptırdığını söyleyen Cemal Bey sonradan annesinin çıkan sonucu beğenmediğini tekrar dava açtığını şimdi yeniden test yaptıracağını söyledi. Aydan Hanım testlere inanmadığını, oğlunun psikopatlığa doğru gittiğini söylerken, oğluna el uzatamadığını ama el uzatacağını söyledi.

You cannot copy content of this page