Dilara Pamuk ne mezunu, evli mi? Dilara Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Dilara Pamuk Doğum tarihi?

22.04.2023
A+
A-
Dilara Pamuk ne mezunu, evli mi? Dilara Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Dilara Pamuk Doğum tarihi?

Dilara Pamuk ne mezunu, evli mi? Dilara Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Dilara Pamuk Doğum tarihi?

Dilara Pamuk Yazar ve dizi senaristi. 1998, İstanbul doğumlu. Dilara Pamuk, adını Whatpadd üzerinden adını duyurdu. Maça Kızı 8 isimli romanıyla özellikle genç okurların hayranlığını kazandı. Whatpadd üzerinde yayımladığı romanı yaklaşık 25 milyon kere tıklandı. Öncelikle maçakızı8 dilara pamuk tarafından yazılan bir wattpad kitabıdır. ( dilara pamuk aynı zamanda cansu derenin yeni dizisi sadakatsiz’in senaristlerin biri) aşk, intikam, entrika, mafya gibi bir çok ögeyi içinde barındırır. Dilara Pamuk ne mezunu, evli mi? Dilara Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Dilara Pamuk Doğum tarihi?

Dilara Pamuk’ta bu kitabın yazarıdır. Dilara Pamuk Yazar ve dizi senaristi. 1998, İstanbul doğumludur.

Dilara Pamuk, adını Whatpadd üzerinden adını duyurdu. Maça Kızı 8 isimli romanıyla özellikle genç okurların hayranlığını kazandı. Whatpadd üzerinde yayımladığı romanı yaklaşık 25 milyon kere tıklandı.

Önce Kemal Hamamcıoğlu’ndan yaratıcı yazarlık dersleri, sonra Pınar Bulut’tan senaryo dersleri aldı. 7 Ekim 2020 günü Kanal D’de başlayan, Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un başrollerini oynadığı, İngiltere’de yayınlanan Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması Sadakatsiz dizisinin iki senaristinden biri. Diğeri ise Kemal Hamamcıoğlu’dur. Dilara Pamuk ne mezunu, evli mi? Dilara Pamuk kimdir? Kaç yaşında? Dilara Pamuk Doğum tarihi?

Dilara Pamuk hangi dizilerde oynadı?

  • Adı Sevgi.
  • Camdaki Kız.
  • Kıbrıs Zafere Doğru.
  • Son Nefesime Kadar.
  • Alef.
  • Destan.
  • Kırmızı Oda.
  • Süslü Korkuluk.

Dilara Pamuk sadakatsiz senaristi mi?

Önce Kemal Hamamcıoğlu’ndan yaratıcı yazarlık dersleri, sonra Pınar Bulut’tan senaryo dersleri aldı.

7 Ekim 2020 günü Kanal D’de başlayan, Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un başrollerini oynadığı, İngiltere’de yayınlanan Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması Sadakatsiz dizisinin iki senaristinden biri.

You cannot copy content of this page