Dilara Sasa kimdir? Kaç yaşında? Dilara Cemre Sasa kimdir? Nerelidir?

20.10.2023
A+
A-
Dilara Sasa kimdir? Kaç yaşında? Dilara Cemre Sasa kimdir? Nerelidir?

Dilara Sasa kimdir? Kaç yaşında? Dilara Cemre Sasa kimdir? Nerelidir? Dilara Sasa Hande? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dilara Sasa kimdir? Kaç yaşında? Dilara Cemre Sasa kimdir? Nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hande Erçel yakın arkadaşı Dilara Sasa ile zaman zaman gündeme gelmektedirler.

dilarasasa kullanıcı adı ile instagramda yer almaktadır.

Linkedin bilgilerine göre Marmara Üniversitesi Hukuk mezunu avukattır.

SASA Hukuk web sitesinde şu bilgiler yer alır.

Büromuz İstanbul ve Ankara da olmak üzere iki ayrı bağımsız büro iken 1989 yılında Ankara’da tek büro olarak birleşerek kurulmuştur. Oluşumundan bu yana benimsedikleri çalışma yöntemlerini de birleştirerek zaman içinde büronun ilke ve standartlarına dönüştürmüşlerdir. Avukat müvekkil ilişkisini ve büro hukuk ekibi üyelerinin çalışma prensiplerini bu ilke ve standartlar üzerine oturtmuşlardır. İlk yıllarından itibaren ticari risk süreçlerinin yönetimi ve hukuksal işlemlerini gerçekleştirmişlerdir. Bu alanda 2004 yılında kurumsallaşarak uluslararası finans kuruluşlarının risk öncesi ve sonrası yönetim ve tahsilat işlemlerinde profesyonel yol ve yöntemlerle uluslararası finansın ulusal çözüm ortağı olmuştur.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Dilara Sasa kimdir? Kaç yaşında? Dilara Cemre Sasa kimdir? Nerelidir? Dilara Sasa Hande? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page