Dilek Cesur kiminle evli? Dilek Cesur eşi Abdurrahman kimdir, nerelidir? Dilek Cesur Alevi mi?

14.06.2023
A+
A-
Dilek Cesur kiminle evli? Dilek Cesur eşi Abdurrahman kimdir, nerelidir? Dilek Cesur Alevi mi?

Dilek Cesur kiminle evli? Dilek Cesur eşi Abdurrahman kimdir, nerelidir? Dilek Cesur Alevi mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dilek Cesur kiminle evli? Dilek Cesur eşi Abdurrahman kimdir, nerelidir? Dilek Cesur Alevi mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@dilekcesur_ kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Evlidir. 2 çocuğu vardır. Eşinin ismi Abdurrahman Cesur’dur 2 çocukları vardır, işi bazı kaynaklar fakat net bir bilgi bulamadık. Özel eğitim öğretmeni olduğuna dair bazı yorumlar paylaşılmıştır.

Dilek Cesur, 1984 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta dereceli okullardan mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Eğitim hayatının ardından çalışmaya başlayan Dilek Cesur, öğretmen olarak mesleğe başladı. Yıllardır görev yaptığı öğretmenlik mesleğinin yanında oyun terapisi, masal terapisi, NLP ve çocuklarda bilişsel davranış terapisi konularında eğitimler alıp çalışmalar yaptı. Oyunların ve etkinliklerin çocukların gelişim sürecine katkılarıyla ilgili çalışmalarıyla gündeme geldi. Yayımladığı pek çok çocuk kitabı ile ünlendi. Dilek Cesur aynı zamanda evli ve iki çocuğu vardır.

Sizler için bizlerde Dilek Cesur kiminle evli? Dilek Cesur eşi Abdurrahman kimdir, nerelidir? Dilek Cesur Alevi mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page