Doç dr Ali Rıza Balton kimdir? Nerelidir? Yorumlar

05.10.2023
A+
A-
Doç dr Ali Rıza Balton kimdir? Nerelidir? Yorumlar

Ali Rıza Balton yorumlar? Doç dr Ali Rıza Balton kimdir? Ali Rıza Balton Nerelidir? Ali Rıza Balton Kaç yaşında? Ali Rıza Balton eşi kimdir? Ali Rıza Balton Yorumlar Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Doç dr Ali Rıza Balton kimdir? Nerelidir? Yorumlar sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi doktordur. Dr. Nevzat Atlığ’ın öğrencisidir kendisi. 1970 li yıllarda Tıp fakültesinde okurken aynı zamanda Konservatuvara gider. 6 yıllık konservatuvarı 4 yılda bitiren Ali Rıza ilk solosunu Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde verir. Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı olan Ali Rıza Kural, 1997- Kasım 2010 tarihleri arasında Florence Nightingale Hastaneleri Üroloji Bölüm Sorumluluğunu yürütmüş, Kasım 2010 tarihinden itibaren Acıbadem Üniversitesi’ne afiliye Maslak Hastanesi’ne geçerek halen Robotik Cerrahi ve Üroloji Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ali Rıza Balton yorumlar? Doç dr Ali Rıza Balton kimdir? Ali Rıza Balton Nerelidir? Ali Rıza Balton Kaç yaşında? Ali Rıza Balton eşi kimdir? Ali Rıza Balton Yorumlar sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page