Doğuşun karısı Hoşkedem Hidayetkızı kimdir? Ne iş yapar? Dogus kac yasinda?

03.11.2023
A+
A-
Doğuşun karısı Hoşkedem Hidayetkızı kimdir? Ne iş yapar? Dogus kac yasinda?

Doğuşun karısı ve ikizler? Dogus kac yasinda? hoşkedem hidayetkızı instagram? Xosqedemin birinci heyat yoldasi? Xoşqədəm hidayətqızı ilk eşi? Doğuşun karısı Hoşkedem Hidayetkızı kimdir? Ne iş yapar? Dogus kac yasinda?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Doğuşun karısı Hoşkedem Hidayetkızı kimdir? Ne iş yapar? Dogus kac yasinda? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Azeri gazeteci ve sunucu Hoşkedem Hidayetkızı, 13 Ocak 1974 tarihinde dünyaya geldi. Nahçıvan Devlet Üniversitesi ve Bakü Devlet Üniversitesi’nde eğitim gördü.

Kendısı şimdilerde @xosqedem.hidayetqizi kullanıcı adı ile Youtube kanalında içerikler paylaşmaktadır. 1998 yılında “Üç nöqtə” gazetesini kurdu. 2014 yılında Doğuş olarak bilinen şarkıcı Orhan Baltacı’yla evlendi. Çiftin 2016 yılında Arda ve Arın isimli ikiz erkek çocukları oldu. @xoshqedem_baxsheliyeva kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Doğuşun karısı Hoşkedem Hidayetkızı kimdir? Ne iş yapar? Dogus kac yasinda? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Şarkıcı Doğuş Kimdir? Şarkıcı Doğuş Nereli ve Kaç Yaşında? Şarkıcı Doğuş Evli Mi? Şarkıcı Doğuş eşi kimdir? Şarkıcı Doğuş eşi ne iş yapar?

Doğuş, 30 Haziran 1974 tarihinde Almanya’da doğdu. Ancak ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşındıktan sonra büyüdü. Doğuş’un kökeni ise Rize’nin İkizdere ilçesine dayanır. Aslen İkizdere’li olan Doğuş, ailesinin Almanya’ya göç etmesi nedeniyle ilk yıllarını Almanya’da geçirdi.

Şarkıcı Doğuş, hem müziğiyle hem de ailesiyle mutlu bir hayat sürdüren bir sanatçıdır. Türk pop müziğine kattığı değerler ve özel hayatındaki huzur, onu sevilen bir isim haline getiriyor.

Doğuş, müzik kariyerine 1997 yılında İskender Ulus’un prodüktörlüğünde kendi söz ve müziğinden oluşan “DOĞUŞ” adlı albümü ile adım attı. İlk albümüne rağmen, şarkıları “Gamsız,” “Uyan,” “Ben Sensiz Ne Yaparım” gibi liste başı şarkılara dönüşerek büyük bir çıkış yakaladı.

1998 yılında ikinci albümü olan “Doğuş ve Şarkıları”nı çıkardı. Bu albümde “Yalancı,” “Milyonda Bir,” “Bunun Adına Yürek Derler” gibi şarkılar yer aldı. Müzik kariyerinde birçok başarılı şarkıya imza atan Doğuş, Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri haline geldi. Şarkıcı Doğuş, 2014 yılında Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile evlendi. Bu evlilikten ikiz çocukları dünyaya geldi.

Özel hayatında mutlu bir aile kurmuş olan Doğuş, ailesiyle birlikte huzurlu bir yaşam sürmektedir.

You cannot copy content of this page