Doktor İbrahim Karahan kimdir? Hangi hastanede? Evlimi? Eşi? Ailesi? İnstagram?

24.08.2023
A+
A-
Doktor İbrahim Karahan kimdir? Hangi hastanede? Evlimi? Eşi? Ailesi? İnstagram?

Doktor İbrahim Karahan kimdir? Doktor İbrahim Karahan Hangi hastanede? Doktor İbrahim Karahan Evlimi? Doktor İbrahim Karahan Eşi? Doktor İbrahim Karahan Ailesi? Doktor İbrahim Karahan İnstagram? Doktor İbrahim Karahan neden öldü? Doktor İbrahim Karahan ekşi?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Genel Cerrah Dr. İbrahim Karahan silahlı saldırıda öldürüldü sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İstanbul’da özel bir hastanede çalışan 56 yaşındaki Genel Cerrah İbrahim Karahan, Avcılar’da kaldığı otelde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Şüphelilerden biri verdiği ifadede, Karahan’ın öldürülmesiyle sonuçlanan kavganın nedeni için ‘fuhuş pazarlığı’ iddiasında bulundu. Olay, dün saat 19.30 sıralarında Üniversite Mahallesi’ndeki bir otelde meydana geldi. Doktor İbrahim Karahan ile Ali Asker K. arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Ali Asker K. silahla İbrahim Karahana’a ateş etti. Ardından Kıtay yanındaki kadınla birlikte otomobile binerek kaçtı. Merak edilen biyografik bilgiler maalesef bulunamamıştır.

Sizler için bizlerde Doktor İbrahim Karahan kimdir? Doktor İbrahim Karahan Hangi hastanede? Doktor İbrahim Karahan Evlimi? Doktor İbrahim Karahan Eşi? Doktor İbrahim Karahan Ailesi? Doktor İbrahim Karahan İnstagram? Doktor İbrahim Karahan neden öldü? Doktor İbrahim Karahan ekşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Biyografisi hakkında resmi bir kurum sitesinde şu bilgiler yer alır;

Giresun Keşap Bayrambey 1968 doğumlu Op. Dr. İbrahim Karahan,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Samatya’da tamamlayarak Uzman doktor unvanı almıştır. Op. Dr. İbrahim Karahan, mesleki çalışmalarını Güngören İstanbul’da bulunan Özel Meltem Hastanes’inde devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.19 91 yılında Karadeniz Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını yapmıştır. Yaklaşık 25 yıllık mesleki hayatı boyunca 50’den fazla yurtiçi ve yurtdışı kongre ile mezuniyet sonrası eğitim kurslarına katılmış olan Op. Dr. İbrahim Karahan; kendini sürekli yenilemiş, yenilemeye de devam etmektedir. Kendisi üzücü bir olay sonucu hayatını kaybetmiştir.

You cannot copy content of this page