Dönence Alican kimdir? Dönence Alican gerçek ismi, adı? Umut Kaya kimdir, kaç yaşında?

19.07.2023
A+
A-
Dönence Alican kimdir? Dönence Alican gerçek ismi, adı? Umut Kaya kimdir, kaç yaşında?

Dönence Gülce’nin Sevgilisi Kimdir? Dönence Alican kimdir? Dönence Alican gerçek adı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dönence Alican kimdir? Dönence Alican gerçek adı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra Asperger Sendromlu erkek kardeşi Rüzgar’a hayatını adamış yakışıklı bir gençtir. Gece, Özgür’le tanıştıkça hayata daha olgun bir yerden bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Dizinin 3. bölümünde yer almaya başlayan Alican’ın adı ilk iki bölümde geçse de pek gördüğümüz bir karakter değildi. Ama 3’üncü bölümü ile merak konusu oldu.

Dönence dizisi, Cannes’da ödül alan “Exceptional” isimli dizinin ekranlara uyarlanıyor. İsrail yapımı olan Exceptional dizisi senaryosu ülkede yayınlandığı dönemde farkındalık yaratmıştı. Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’nü kazandı.

Umut Kaya kimdir? Umut Kaya Dönence kimdir? Umut Kaya Dönence kaç yaşında? Dönence Umut Kaya kaç yaşında?

Genç oyuncu Umut Kaya son olarak Darmaduman dizisinde rol alıyor. Kaya, Bilkent Üniversitesi tiyaro bölümü mezunudur. Ayrıca Kaya, 2018 yılında dünya eskrim şampiyonu oldu. Sosyal medya hesabını aktif kullanan oyuncu, oyunculuk performansıyla da dikkat çekiyor.

Sizler için bizlerde Dönence Alican kimdir? Dönence Alican gerçek adı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

NAZLI ÇETİN – SERA

Sera(19) Gece’nin liseden en yakın arkadaşıdır. Annesini kaybettikten sonra, babası başkasıyla evlenmiş ve yeni aileye Sera’yı almamıştır. Kızını paraya boğarak kendisinden uzak kalmasını sağlar. Eğlenceli, uçarı bir kız olan Sera, derinlerde babasına duyduğu öfke ve sevgi özlemini de zaman zaman yaşar. Foça, aradığı aile sıcaklığını ve sevgiyi Sera’ya verebilecek midir?

ÜLKÜ HİLAL ÇİFTÇİ – GÜLCE

Gülce (17) özel gereksinimli bir bireydir. Özel durumu nedeniyle gürültü, yüksek ses, kaotik ortamlar, dokunulmakta ısrar edilmesi, mevcut ve alışkın olduğu düzenin değişmesi gibi birçok durumdan ajite olmaktadır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen üstün zekaya, resim ve ezber konusunda müthiş yeteneğe sahiptir. İnsanlarla iletişim kurma konusunda sıkıntılar yaşayan Gülce için Foça’ya taşınmak iyi gelecek midir?

EMRE KINAY – CEM

Cem (47) Verda’nın eşi, Gece ve Gülce’nin babasıdır. Yetenekli bir mimar olması bir yana, aile babası olarak herkesin imrendiği bir isimdir. Ancak Cem’in ailesinden bile sakladığı büyük sırrı Foça’ya taşınmasıyla ortaya çıkmak için an kollayacaktır. Yıllardır tüm zorlukların sevgi bağıyla üstesinden gelmiş ailenin hayatı Cem’in sırrı yüzünden alt üst olacak mıdır?

CANER TOPÇU – ÖZGÜR

Özgür (23), denize aşık bir kaptan olmasına rağmen, özel bir birey olan kardeşi Rüzgar için tüm hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmış, gizemli bir adamdır. Tüm hayatını kardeşine adayan Özgür aşık olmamaya yemin etmiştir. Gece’nin Foça’ya gelişiyle Özgür hayatı ıskalamaması gerektiğini fark edip, kalbine söz geçirebilecek midir?

SÜMEYYE AYDOĞAN – GECE

Gece’nin (19) en büyük hayali, sevgilisi Miro ile birlikte besteledikleri şarkıları hayranlarına ulaştırmaktır. Fakat tüm hayatı boyunca yaptığı gibi yine kız kardeşi için hayallerini ertelemek zorunda kalır. Ailesinin kardeşine daha sakin ve huzurlu bir ortam sağlama isteği üzerine onlarla birlikte kendisini bir anda İzmir/Foça’ya taşınmış bulur. Foça’ da Gece’yi neler bekliyordur?

You cannot copy content of this page