Dönence Gülce kimdir? Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Kaç yaşında? Boyu?

11.07.2023
A+
A-
Dönence Gülce kimdir? Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Kaç yaşında? Boyu?

Ülkü Hilal Çiftçi Yaş Boy Kilo? Ülkü Hilal Çiftçi Kaç yaşında boyu? Ülkü Hilal Çiftçi Dönence? Ülkü Hilal Çiftçi Annesi Kimdir? Ülkü Hilal Çiftçi Dönence?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dönence Gülce kimdir? Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Kaç yaşında? Boyu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ülkü Hilal Çiftçi, 2009 yılında dünyaya gelmiştir. Ülkü Hilal Çiftçi, Arka Sokaklar, O Hayat Benim, Kırgın Çiçekler, Kardeş Payı, Nerdesin Birader, Adı Zehra, Tozkoparan İskender, İki Dünya Arasında gibi birçok dizide oyunculuk yaptı. Alice Müzikali’nde oynayan Ülkü Hilal Çiftçi, Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli programda da yer alıyor. Gülümse Kaderine isimli yeni başlayan dizide de Defne olarak rol alıyor.

Sizler için bizlerde Dönence Gülce kimdir? Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir? Kaç yaşında? Boyu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Usta oyuncuların yanı sıra genç yetenekleri de kadrosunda barından Dönence’de Ülkü Hilal Çiftçi Asperger sendromlu “Gülce” karakterine hayat veriyor. İlk defa böyle bir karakteri canlandırdığına değinen güzel oyuncu: “Gülce, Asperger sendromlu 17 yaşında bir genç kız, her genç kız gibi bir hayatı olsun istiyor ama özel durumundan dolayı çok mümkün olmuyor, ablası Gece’yi çok seviyor ona çok özeniyor, onun gibi olmak istiyor. Gülce karakteri için uzun bir süre çalıştık, ilk adaptasyon süreci çok zorlandım çünkü hayatımda hiç canlandırmadığım bir karakter… etrafımda böyle özel durumu olan biri de olmadığı için çok yabancı olduğum bir karakter oldu. Ama zorlu bir süreçten sonra adapte olabildim.” dedi.

You cannot copy content of this page