Dr Hazal Papuççular kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kim?

29.10.2023
A+
A-
Dr Hazal Papuççular kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kim?

Doç Dr Hazal Papuççular kimdir? Doç Dr Hazal Papuççular Nerelidir? Doç Dr Hazal Papuççular Kaç yaşında? Doç Dr Hazal Papuççular Evli mi? Doç Dr Hazal Papuççular Eşi kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Doç Dr Hazal Papuççular kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Dr. Hazal Papuççular, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra yüksek lisans ve doktora derecelerini aynı üniversitenin Atatürk Enstitüsü’nde elde etti.

Doktora çalışmaları sırasında Türk Dış Politikası, Diplomasi Tarihi ve Siyasi Tarih alanlarında araştırmalar gerçekleştirdi; hem yurtiçi hem de yurtdışı arşivlerinde kapsamlı incelemelerde bulundu.

Dr. Papuççular, İngilizce, İtalyanca, Yunanca ve Farsça dillerini bilmekte olup lisans ve yüksek lisans düzeylerinde dersler vermiş, çeşitli kitaplar, makaleler, kitap bölümleri ve kitap eleştirileri yazmış, ulusal ve uluslararası konferanslarda sunumlar gerçekleştirmiştir.

Şu anda İstanbul Kültür Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Doç Dr Hazal Papuççular kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page