Dr Selman Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar kimdir? İnstagram?

08.09.2023
A+
A-
Dr Selman Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar kimdir? İnstagram?

Dr Selman Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar instagram? Selman Bağışlar instagram? Selman Bağışlar cenazesi? Selman Bağışlar Alanya? Selman Bağışlar diyetisyen Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dr Selman Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar kimdir? İnstagram? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Maalesef cansız bedenleri bulunan çiftin, İstanbul Dr. Cemil Taşçılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde anestezi doktoru olarak çalışan Selman Bağışlar (27) ve diyetisyen eşi Mihriban Bağışlar (25) oldukları belirlendi. Kırklareli’nin İğneada beldesinde, 5 Eylül 2023 tarihinde meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden 5 kişiden biri olan çiftin, 3 ay önce evlendikleri ve balayı için bölgeye geldikleri ortaya çıktı. Çiftin, sel taşkını oluyor diye akrabalarını aradıkları ancak kurtarılamadıkları belirtildi.

Dr. Selman Bağışlar, İstanbul’da çalışan bir acil tıp uzmanıydı.Eşi Mihriban Bağışlar ile birlikte Sisli Vadi bölgesindeki bungalov evlerde tatil yapmak için bölgeye gelmişti. Ancak bölgeye metrekareye 196 kilogram yağmur düşmesi sonucu oluşan sel sularına kapılarak hayatını kaybetmişlerdir. Dr. Selman Bağışlar’ın eşi Mihriban Bağışlar da bir hemşireydi. Çiftin 3 ay önce evlendiği öğrenilmiştir.

Sizler için bizlerde Dr Selman Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar kimdir? Mihriban Bağışlar instagram? Selman Bağışlar instagram? Selman Bağışlar cenazesi? Selman Bağışlar Alanya? Selman Bağışlar diyetisyen sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page