Durmuş Döven kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boyu? Durmuş Döven eşi kimdir? Durmuş Döven mal varlığı ve ailesi?

31.05.2023
A+
A-
Durmuş Döven kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boyu? Durmuş Döven eşi kimdir? Durmuş Döven mal varlığı ve ailesi?

Durmuş Döven kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boyu? Durmuş Döven eşi kimdir? Durmuş Döven mal varlığı ve ailesi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Durmuş Döven kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boyu? Durmuş Döven eşi kimdir? Durmuş Döven mal varlığı ve ailesi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

18 Nisan 1961 tarihinde Ankara’da doğan Durmuş Döven​, ilk ve ortaokuldan sonra ticaret lisesinde öğrenimine devam etti. Döven, liseden mezun olunca, önce Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü ardından Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nü tamamladı. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi üzerine de Yüksek Lisans yapan Durmuş Döven’in, okumak ve öğrenmek en büyük emellerinden birisi. Halen üniversitelerde ders veriyor, konferanslara katılıyor.

Durmuş Döven, ticaret hayatına 1978 yılında küçük bir sermaye ile başladı. Henüz 16 – 17 yaşlarında lise ikinci sınıf öğrencisiyken, bugün iş dünyasındaki birçok holding ve önemli şirketin geldiği yer olan Çıkrıkçılar Yokuşu’nda ilk ofisini açtı.1980 yılında iş yaşamına atılan Durmuş Döven, önce Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi ardından da Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünü bitirmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi üzerine de Yüksek Lisans yapmıştır. 1990 yılında Reysaş Lojistik ve Taşımacılık firmasını kuran Durmuş Döven, lojistik sektöründen önce inşaat, ithalat, üretim gibi alanlarda faaliyet göstermiştir.

Bu arada dikey entegrasyon ilkesine bağlı olarak birçok yeni yatırımı gerçekleştirmiştir. 18 Nisan 1961 yılında Ankara’da doğan Durmuş Döven evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilen Durmuş Döven, uçaklarla çok ilgili, pilotluğu ise bir tutkusu olarak tanımlamaktadır.

Sizler için bizlerde Durmuş Döven kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boyu? Durmuş Döven eşi kimdir? Durmuş Döven mal varlığı ve ailesi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page