Dursun Mirza kimdir, nerelidir? Dursun Mirza eşi kaç yaşında?

02.04.2024
A+
A-
Dursun Mirza kimdir, nerelidir? Dursun Mirza eşi kaç yaşında?

Dursun Mirza kimdir, nerelidir? Dursun Mirza eşi kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dursun Mirza kimdir, nerelidir? Dursun Mirza eşi kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Dursun Mirza, 1955 yılında Bandırma ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Süt ürünleri sektöründe uzun yıllar Bandırma’da ticaret yaptı. 1994-1999 döneminde Bandırma Belediye Meclisi Üyesi olarak görev aldı. CHP Bandırma İlçe Başkanlığı’nı 5 yıl süreyle yürüttü. Ayrıca CHP Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve kurultay delegeliği görevlerinde bulundu. 2009-2014 döneminde tekrar Belediye Meclisi Üyesi seçildi ve bu süre zarfında 5 yıl boyunca Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. CHP’nin adayı olarak Dursun Mirza, 30 Mart 2014 tarihinde Bandırma Belediye Başkanlığı’na seçildi. Mirza, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Dursun Mirza kimdir, nerelidir? Dursun Mirza eşi kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page