Duxet 30 mg ne işe yarar? Yan etkileri? Cinsel yan etkileri?

09.10.2023
A+
A-
Duxet 30 mg ne işe yarar? Yan etkileri? Cinsel yan etkileri?

Duxet 30 mg ne işe yarar? Duxet 30 mg Yan etkileri? Duxet 30 mg Cinsel yan etkileri? Duxet 30 mg uyku yapar mı? Duxet 30 mg antidepresan mı? Duxet 30 mg yan etkileri ne zaman geçer? Duxet 30 mg kullananların yorumları? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Duxet 30 mg ne işe yarar? Yan etkileri? Cinsel yan etkileri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Burada yer alan bilgiler açık kaynaklarda yazan bilgilerdir. Sizler doktoruna danışmadan bu ilacı kullanmayın.

DUXET 30 mg gastro-rezistan sert kapsül Ağızdan alınır. Duxet aynı zamanda tükenmişlik sendromu yaşayan kişiler için üretilmiş olan bir ilaçtır. Kronik ağrı sendromu, kronik yorgunluk sendromu ve aşırı derecede gerginlik hali gibi durumların engellenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda sinir hastalığına bağlı olarak meydana gelmiş olan nöropatik ağrılar için de bu ilaçlar kullanılmaktadır. Yine depresyon ile birlikte kas, kemik ve eklemlerde de belirli ağrılar meydana gelmektedir. Ancak kullanılan bu ilaçlar ile birlikte depresyon nedeni ile meydana gelen bu ağrılar da ciddi anlamda giderilmektedir.

 • Etkin madde: Her kapsül 30 mg duloksetine eşdeğer 33,65 mg enterik kaplı duloksetin hidroklorür
  pelletleri içerir.
 • Yardımcı maddeler: Nötr pellet size 26, hidroksi propil metil selüloz 603, kristal şeker, talk, HPMC-AS-LF,
  trietilsitrat, amonyum hidroksit, Opadry White 02A28361 (hipromelloz, titanyum dioksit,
  talk), opak beyaz gövde-opak lacivert kapaklı kapsül (jelatin (sığır kaynaklıdır), indigo
  carmine blue, titanyum dioksit)

Duxet dozu, rahatsızlık boyutunuza veya boy, kilo dengenize göre farklılık gösterebiliyor. Piyasada 30 ve 60 MG dozları bulunuyor. Ancak en sık uygun görülen doz ise 30 Mg oluyor.

Depresyon, endişe ve kaygılar için bol bol reçete edilen Duxet 30 Mg, ülkemizde de oldukça biliniyor. Hem olumlu hem olumsuz birçok Duxet 30 Mg Kullananların Yorumları bulunuyor.

Açık kaynaklarda yer alan bazı yorumlar;

 1. Şiddetli migren ağrılarım nedeni ile gittiğim doktorumun, bir yıl önce anksiyete ilacı kullandığımı görüp, yazdığı ilaçtır.
 2. İki senedir düzenli kullanıyorum, son bir iki aydır gözlerde bulanıklık, sabahlar ağız kuruluğu yapıyor
 3. Almayı 3 gün üst üste atlayınca çirkin yan etkileri oluşan ilaç.
 4. Mutsuzluk evremi bitiren ilaç. Oldukça etkili ancak yan etkilerini yaşadım.
 5. Başlarda çok mutlu hissediyordum sorunlarım aşılmış gibiydi. Şimdi kronik mutsuzum.
 6. Uyuşukluk ve yorgunluk halime iyi gelen etkili ilaçtır.
 7. Migren ağrılarına son. Beynim rahatladı adeta.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Duxet 30 mg ne işe yarar? Duxet 30 mg Yan etkileri? Duxet 30 mg Cinsel yan etkileri? Duxet 30 mg uyku yapar mı? Duxet 30 mg antidepresan mı? Duxet 30 mg yan etkileri ne zaman geçer? Duxet 30 mg kullananların yorumları? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Duxet 30 Mg Fiyat 83.50 TL’dir. İlacı satın almadan önce açılmamış olduğundan ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayınız.

You cannot copy content of this page