Duygu Yaman Koçaklı kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

09.11.2023
A+
A-
Duygu Yaman Koçaklı kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Duygu Yaman Koçaklı kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Duygu Yaman Koçaklı kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Duygu Yaman Koçaklı sosyal medya fenomenidir. Kendisi Tiktok üzerinde @duygukocakli kullanıcı adı ile bulunur. 35.7 Bin takipçisi vardır. Aynı zamanda @duygukoko kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. 12.1 bin takipçisi var.

Kendisi evlidir.

Çocuğu vardır.

Kızı Aymira ile zaman zaman videolar çeker.

Aymira Koçaklı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Kimdir?

Aymira Koçaklı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Kimdir? gibi sorular soruluyor lakin bu konuda bilgi paylaşılmamış. Kendisi güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Duygu Yaman Koçaklı kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

1998 doğumlu henüz 24 yaşında olduğu öğrenilen Koçaklı’nın da güzellik merkezi işine girdiği ve kısa sürede birçok şube açarken; sosyal medya hesabından da lüks içerisindeki yaşantısını paylaştığı görülüyor. Aymira Koçaklı Yaşam Merkezi’nin sahibesi Aymira Koçaklı ise sosyal medya hesabından yayınladığı video ile MASAK ve Vergi dairesine ”Beni araştırın” diye seslendi. Her ay 5 şube açtığı dillendirilen Koçaklı, Her ay 5 şubeyi nasıl açtığını açıklayıp ”Beni araştıracaksanız önce gidip annem Duygu Yaman Koçaklı ve babam Murat Koçaklı’ya bir bakın. Tertemizim ve incelenmek istiyorum” dedi.

MURAT KOÇAKLI KİMDİR?

Murat Koçaklı, Aymira Koçaklı’nın babası olarak bilinmektedir. Konya Ereğli’de bir Gençlik Merkezi bünyesinde Etkin Yazarlık Eğitimi kurslarında eğitmenlik yapan Murat Koçaklı, aynı zamanda Karatay Akademi Yayınları’nda editör olarak görev aldığı biliniyor

https://www.tiktok.com/@duygukocakli/video/7147717551785643266

You cannot copy content of this page