E Görüş Neden Hata Verir? E görüş hata kodu e0001, e0002, e0003, e0004, e0005 hatası? E Görüş e0005 hatası?

09.06.2023
A+
A-
E Görüş Neden Hata Verir? E görüş hata kodu e0001, e0002, e0003, e0004, e0005 hatası? E Görüş e0005 hatası?

E Görüş Neden Hata Verir? E görüş hata kodu e0001, e0002, e0003, e0004, e0005 hatası? E Görüş e0005 hatası? e-görüş hata veriyor ne yapmalıyım? e-görüş 3 cihaz hatası dilekçe örneği? E Görüş 3 Cihaz Hatası çözümü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için E Görüş Neden Hata Verir? E görüş hata kodu e0001, e0002, e0003, e0004, e0005 hatası? E Görüş e0005 hatası? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Türk Telekom tarafından, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumlarına Entegrasyonu Projesi – e-Görüş mobil uygulaması.

 1. Aynı numara üzerinden en fazla üç kez otomatik aktivasyon yapılmaktadır. Bu sebeple uygulamanın hata vermesi halinde e-Görüş mobil uygulaması cep telefonundan kaldırılmamalıdır. Uygulamanın kaldırması ve yeniden yüklemesi halinde bir aktivasyon hakkı düşecektir. Uygulamadaki hatanın Türk Telekom A.Ş. tarafından düzeltilmesi beklenmelidir.
 2. Mobil uygulamanın en son sürümünün yüklü olduğu (bekleyen güncelleme olmadığı) cep telefonu uygulama mağazasından kontrol edilmelidir.
 3. Görüntülü görüşme, e-Görüş mobil uygulamasıyla internet üzerinden yapıldığı için hükümlü/tutuklu yakınının stabil bir internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir. Hükümlü/tutuklu yakınının görüntülü görüşme sırasında düzgün bir internet bağlantısına sahip olmaması halinde sağlıklı bir görüşme yapılamayabilir.
 4. Yeni cep telefonu satın alınmasından kaynaklı aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-1 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile cep telefonu satın aldığını gösterir belgenin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
 5. Cep telefonunun yetkili serviste onarım görmesinden kaynaklı aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-2 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile yetkili servis cep telefonu onarım belgesinin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
 6. Yukarıda sayılan iki mazeret dışında aktivasyon hakkı tükenen hükümlü/tutuklu yakını, yeni aktivasyon izni tanımlanması talebini içeren Form-3 doldurarak çıktı alması ve kimlik fotokopisi ile mazeretini kanıtlayan ilgili belgelerin fotokopisini ekleyerek kurumumuza fiziki olarak göndermesi gerekmektedir.
 7. Aktivasyon hakkı tanımlanması talepleri, hükümlü/tutuklu yakınlarının gönderdiği belgeler dikkate alınarak kurum idaresince değerlendirilecektir. Mazeretin yeterli görülmemesi halinde talepler kabul edilmeyecektir. Bu durumda hükümlü/tutuklu ile yakınları görüntülü görüşme yapamayacaklardır.

Sizler için bizlerde E Görüş Neden Hata Verir? E görüş hata kodu e0001, e0002, e0003, e0004, e0005 hatası? E Görüş e0005 hatası? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

E Görüş Neden Hata Verir? E görüş hata kodu e0001, e0002, e0003, e0004, e0005 hatası? E Görüş e0005 hatası? e-görüş hata veriyor ne yapmalıyım? e-görüş 3 cihaz hatası dilekçe örneği? E Görüş 3 Cihaz Hatası çözümü?

E-görüş uygulamasını cep telefonunuza bir kez yüklemeniz yeterlidir. Uygulamanın herhangi bir sebeple hata vermesi durumda dahi silip tekrar yüklemeye çalışmayınız! (sizden kaynaklı olmayan sorunun düzelmesini bekleyiniz.)

Hükümlü ve tutuklu yakınlarının e-görüş programını herhangi bir sebeple bloke etmiş olanların Ceza İnfaz Kurumumuza blokenin kaldırılması için;

 1. Bloke dilekçesi.
 2. Abonenin kimlik fotokopisi,
 3. Abonenin 1 adet fotoğrafı
 4. Telefonun imei numarası (telefondan *#06# yapılarak bulunabilir.) ile başvurması gerekmektedir.

EN ÇOK YAPILAN AŞAĞIDAKİ ŞİKAYETLERİN ÇÖZÜMÜ İÇİN YUKARIDAKİ ADIMLARI DENEYİNİZ.

E-görüş numara değişikliği yaptıktan sonra yeni numarayı ceza evine bıraktım ama görüntülü konuşamıyorum numarayı girdikten sonra şu anda işleme devam edilemiyor hata deniliyor.

E görüş uygulaması ile ilgili sorun yaşıyorum. Telefonumu değiştirdim Kepsut l tipi kapalı infaz kurumu kardeşim mahkum 0003 hatası veriyor .bunun için ne yapmalıyım?

Görüntülü konuşmada telefonum çalmıyor arama bana gelmiyor. 4 gündür konuşamıyoruz lütfen en kısa zamanda sorunun çözülmesini istiyoruz.

Evet ceza evinde yatmakta olan abim ile görüntülü konuşmak için uygulamayı indiriyorum. Kendi telefonumda hata veriyor, hata kodu e0001. Eşimin telefonuna indiriyorum ve orada ise “bu numaraya kaydınız bulunmamaktadır, kurum ile iletişime geçin” uyarısı çıkıyor.

You cannot copy content of this page