Ebru Çağrı kimdir, nereli, kaç yaşında? Biyografi? Ebru Çağrı ne iş yapıyor?

10.07.2023
A+
A-
Ebru Çağrı kimdir, nereli, kaç yaşında? Biyografi? Ebru Çağrı ne iş yapıyor?

Ebru Çağrı kimdir, Ebru Çağrı nereli, Ebru Çağrı kaç yaşında? Biyografi? Ebru Çağrı ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ebru Çağrı kimdir, nereli, kaç yaşında? Biyografi? Ebru Çağrı ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İnstagramda @ebrucagri kullanıcı adı ile bulunur. Açıklamasında şu ibareler yer alır;

A.Ü.Hukuk Fakültesi Lisans🎓
GSÜ Radyo-Tv Yay. Yüksek Lisans🎓
Avukat emeklisi☺️
TRT emekçisi📺
Nefes ve Eser in annesi👩‍👦‍👦
Serkan Çağrı nın zevcesi💖

Kendisi Serkan Çağrı’nın eşidir. 2 çocukları vardır.

Ünlü klarnet sanatçısı Serkan Çağrı ve eşi Ebru Çağrı, oğulları Nefes ve Eser’le birlikte yeni çiftlik evlerinde verdikler röporjlarında kendilerini anlatmışlardı ve hayli izlenmişti. Çağrı ailesini, Çatalca’daki çiftlik evlerinde yaşamlarına devam ediyolar. erkan Çağrı’nın emekli resim öğretmeni kayınpederi Şaban Tuncer’dir.

Serkan Çağrı 25 yıl önce Konservatuar okurken eşi ile tanışmış.

Tanışma anlarını Ebru hanım şu şekilde anlatıyor;

“O zamanlar yani 25 yıl önce kadar Serkan yanıma geldi hemen konser arasında. Arkadaşlarımla birlikteyim. “Merhaba” dedi utangaç utangaç. İkinci sözü, “Benimle evlenir misin?” oldu. Doğal olarak Şaşırdım tabii… Kaç insan yaşamıştır hayatında böyle bir şeyi. Nereden baksanız tuhaf tabi, “Dur bakalım biraz dedim. Arkadaş olabiliriz tabii, ki evlenmek nereden çıktı. Sonra dört beş sene görüştük. Ee O zaman cep telefonu yok. Ben hukuk okuyorum, sınavlarım oluyor. Erken yatıyorum. Gece yarısı telefon geliyor. Serkan… “Arkadaşım nasılsın” diye soruyor, ben de “İyiyim, sen nasılsın?” diyorum… Sohbet bu kadar…”

Sizler için bizlerde Ebru Çağrı kimdir, nereli, kaç yaşında? Biyografi? Ebru Çağrı ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page